До уваги студентів заочної форми навчання!

З 09.11.2020 р по 13.11.2020 р. буде проходити настановча сесія для студентів 1-го курсу.
Методист заочного відділення Н.М. Бабенко.

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

для студентів 1 курсу заочного відділення

спеціальності «Агроінженерія» 

під час настановчих занять

1Мз-20

Дата

Дисципліна

Викладач

Аудиторія

09 листопада

Понеділок

1.Основи самостійної роботи

Бабенко Н.М.


Читальна зала

2.Основи самостійної роботи

Бабенко Н.М.

3.Основи самостійної роботи

Бабенко Н.М.

4.БЖД

Найдиш Я.В.

10 листопада

Вівторок

1.-----------------



Читальна зала

2.Основи правознавства

Бодрова А.А.

3.Основи нарисної геометрії

Матвієнко Н.П.

4.Основи екології

Ілляшенко Є.С.

5.Вища математика

Бойко С.Б.

11 листопада

Середа

1.Історія України

Бодрова А.А.


Читальна зала

2.Основи правознавства

Бодрова А.А.

3.БЖД

Найдиш Я.В.

4.Вступ до спеціальності

Мельник К.Л.

12 листопада

Четвер

1.Основи правознавства

Бодрова А.А.


Читальна зала

2.Основи екології

Ілляшенко Є.С.

3.Вища математика

Бойко С.Б.

4.Економічна теорія

Ткачук С.В.

13 листопада

П’ятниця

1.Основи нарисної геометрії

Матвієнко Н.П.


Читальна зала

2.Вступ до спеціальності

Мельник К.Л.

3.Економічна теорія

Ткачук С.В.

4.Вища математика

Бойко С.Б.



     Методист відділення                                          Н.М.Бабенко



РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

для студентів 1 курсу заочного відділення

спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» 

під час настановчих занять

1Гз-20 

Дата

Дисципліна

Викладач

Аудиторія

09 листопада

Понеділок

1.Основи самостійної роботи

Бабенко Н.М.


Читальна зала

2.Основи самостійної роботи

Бабенко Н.М.

3.Основи самостійної роботи

Бабенко Н.М.

4.БЖД

Найдиш Я.В.

10 листопада

Вівторок

1.Креслення з ОНГ

Матвієнко Н.П.


Читальна зала

2.Основи правознавства

Бодрова А.А.

3.-----------------


4.Основи екології

Ілляшенко Є.С.

5.Вища математика

Бойко С.Б.

11 листопада

Середа

1.Історія України

Бодрова А.А.


Читальна зала

2.Основи правознавства

Бодрова А.А.

3.БЖД

Найдиш Я.В.

4.Вступ до фаху

Нікуліна С.М.

1.106

12 листопада

Четвер

1.Основи правознавства

Бодрова А.А.


Читальна зала

2.Основи екології

Ілляшенко Є.С.

3.Вища математика

Бойко С.Б.

4.Економічна теорія

Ткачук С.В.

13 листопада

П’ятниця

1.Вступ до фаху

Нікуліна С.М.

1.106

2.Креслення з ОНГ

Матвієнко Н.П.

1.106

3.Економічна теорія

Ткачук С.В.

Читальна зала

4.Вища математика

Бойко С.Б.



     Методист відділення                                          Н.М.Бабенко


РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

для студентів 1 курсу заочного відділення

спеціальності «Облік і оподаткування» 

під час настановчих занять

1Бз-20 

Дата

Дисципліна

Викладач

Аудиторія

09 листопада

Понеділок

1.Основи самостійної роботи

Бабенко Н.М.


Читальна зала

2.Основи самостійної роботи

Бабенко Н.М.

3.Основи самостійної роботи

Бабенко Н.М.

4.Вступ до фаху

Панченко Н.С.

1.318

10 листопада

Вівторок

1.Основи правознавства

Бодрова А.А.

1.318

2.Основи екології

Ілляшенко Є.С.

1.318

3.Вища математика

Бойко С.Б.

1.318

4.Політекономія

Панченко Н.С.

1.318

11 листопада

Середа

1.Статистика

Куріна Л.О.

1.318

2.Вступ до фаху

Панченко Н.С.

1.318

3.Історія України

Бодрова А.А.

1.318

4.БЖД

Найдиш Я.В.

1.318

12 листопада

Четвер

1. ------------------



2.Основи правознавства

Бодрова А.А.

1.318

3.Основи екології

Ілляшенко Є.С.

1.318

4.БЖД

Найдиш Я.В.

1.318

5.Вища математика

Бойко С.Б.

1.318

13 листопада

П’ятниця

1. ------------------



2.Статистика

Куріна Л.О.

1.318

3.Політекономія

Панченко Н.С.

1.318

4.Основи правознавства

Бодрова А.А.

1.318

5.Вища математика

Бойко С.Б.

1.318



     Методист відділення                                          Н.М.Бабенко