Вітаємо учасників та переможців!

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

30 травня на стадіоні “Спартак” ім..О. Олексенко проводився відкритий чемпіонат Мелітополя з легкої атлетики у якому брали участь і студенти нашого коледжу.

Всього у змаганнях брали участь 131 спортсмен з Запоріжжя, Днепрорудного, Веселого, Геничеська та Мелітополя.

Наші хлопці Кутепа Станіслав, Мамін Данило та Сахацький Денис на рівних змагалися зі своїми суперниками, та у запеклій боротьбі вибороли призові місця у цьому чемпіонаті.

В бігу з дистанції 100 метрів, 2 місце з показником 12,09 секунди виборов студент 431 групи Кутепа Станіслав.

На цій же дистанції 100 метрів, 7 місце з показником 13,02 секунди виборов студент 122 групи Сахацький Денис.

В стрибках у довжину, 1 місце з показником 5 метрів 96 сантиметрів виборов студент 121 групи Мамін Данило.

В бігу з дистанції 4*100 метрів, 1 місце з показником 47,53 секунди, виборов студент 431 групи Кутепа Станіслав.

Вітаємо усіх наших хлопців, та бажаємо нових перемог на благо нашого учбового закладу.