Вітаємо учасників та переможців!

30 травня на стадіоні “Спартак” ім..О. Олексенко проводився відкритий чемпіонат Мелітополя з легкої атлетики у якому брали участь і студенти нашого коледжу.

Всього у змаганнях брали участь 131 спортсмен з Запоріжжя, Днепрорудного, Веселого, Геничеська та Мелітополя.

Наші хлопці Кутепа Станіслав, Мамін Данило та Сахацький Денис на рівних змагалися зі своїми суперниками, та у запеклій боротьбі вибороли призові місця у цьому чемпіонаті.

В бігу з дистанції 100 метрів, 2 місце з показником 12,09 секунди виборов студент 431 групи Кутепа Станіслав.

На цій же дистанції 100 метрів, 7 місце з показником 13,02 секунди виборов студент 122 групи Сахацький Денис.

В стрибках у довжину, 1 місце з показником 5 метрів 96 сантиметрів виборов студент 121 групи Мамін Данило.

В бігу з дистанції 4*100 метрів, 1 місце з показником 47,53 секунди, виборов студент 431 групи Кутепа Станіслав.

Вітаємо усіх наших хлопців, та бажаємо нових перемог на благо нашого учбового закладу.

Керівник фізичного виховання

майстер спорту міжнародного класу                                        Майдебура  О. Г.

31. 05. 2021 р.