Вітаємо з перемогою!

23-24 травня   у м. Полтава  проходив чемпіонат України серед юнаків U-18.
У змаганнях брали участь 270 спортсменів з 25-ти областей України.
Згідно положення про змагання, чемпіонат проводився з метою подальшого розвитку юнацького спорту в Україні, популяризації і відродження українських національних традицій, підвищення майстерності спортсменів, широкого залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом, виявлення кращих спортсменів для участі в міжнародних змаганнях.
В цьому чемпіонаті  у ваговій категорії 73 кг., брав участь студент 121 групи Володимир Башинський, який в запеклій боротьбі виборов дві нагороди:
3 місце у двоборстві з показником 187 балів (ривок 111 балів та поштовх 76 балів) та 2 місце у поштовху гир двома руками по довгому циклу.
Адміністрація, викладачі, студенти та профспілковий комітет коледжу вітає Володимира з перемогою! Бажаємо йому міцного здоров’я та нових перемог на благо рідного коледжу та України.

Керівник фізичного виховання
майстер спорту міжнародного класу  Майдебура О. Г.