VI Kубок України з мас-реслінгу

13 березня на спортивній базі Таврійського Державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного пройшли змагання VI-го Kубку України з мас-реслінгу у якому брала участь команда нашого коледжу.
В змаганнях брали участь більш 100 спортсменів різних вікових груп.

Змагання проводилися за діючими правилами змагань серед юнаків, юніорів та дорослих.
Наші студенти змагалися в віковій групі серед юнаків 15-17 та юніорів 18-21 років в різних вагових категоріях, де показали наступні результати:
студент 311 групи Габєлая Леван, вагова категорії 72 кг – 8 місце;
студент 111 групи Доля Назар, вагова категорії 72кг –  7 місце;
студент 121 групи Колюх Ілля, вагова категорії 65 кг – 7 місце;
студент 521 групи Тетр Олександр, вагова категорії 72 кг – 6 місце;
студент 211 групи Таралешко Дмитро, вагова категорії 80 кг – 6 місце;
студент 121 групи Барвинський Віктор, вагова категорії 65 кг – 5 місце;
студент 121 групи Голубничий Антон, вагова категорії 80 кг – 4 місце;
студент 132 групи Тригуб Микола, вагова категорії 72 кг –  4 місце;
студент 141 групи  Антипець Іван, вагова категорія 72 кг – 3 місце;
студент 131 групи Потіцкій Роман, вагова категорії 65 кг – 3 місце;
студент 132 групи Захаров Іван, вагова категорії 90 кг –  3 місце;
студент 321 групи Павлюченко Кирило, вагова категорія 90 кг – 3 місце;
студент 121 групи Стеценко Олександр, вагова категорії +90 кг – 3 місце;
студент 141 групи  Чубар Кирилло, вагова категорія +90 кг – 2 місце.
Адміністрація, профспілковий комітет, весь студентський та викладацький склад коледжу, вітають наших хлопців з вдалим виступом, бажають їм міцного здоров’я, успіхів у спорті та навчанні!
Керівник фізичного виховання
майстер спорту міжнародного класу                                                                Майдебура О.Г.