Студенти ВСП “Мелітопольського коледжу ТДАТУ” - чемпіони України з гирьового спорту 2021р

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.


26-28 лютого у м.Бориспіль проходив Чемпіонат України серед юнаків, та Чемпіонат України серед студентів У цьому році в зв’язку з карантинними обмеженнями у змаганнях бряли участь близько 50-и найсильніших спортсменів-гирьовиків з 14-ти областей України. Згідно положення про змагання ці Чемпіонати проводилися з метою подальшого розвитку гирьового спорту в Україні, популяризації і відродження українських національних традицій, підвищення майстерності спортсменів, широкого залучення студентської молоді до занять фізичною культурою і спортом, підвищення рівня майстерності та якості, навчально-тренувальної і виховної роботи у командах закладів вищої освіти, виявлення кращих спортсменів для участі в міжнародних змаганнях. Юнацька збірна Запорізької області, до складу якої увійшли студенти нашого коледжу Микола Тригуб, Іван Захаров, Володимир Башинський та Антон Голубничий вибороли перше загально–командне місце.


Чемпіонами України серед юнаків стали: 
Володимир Башинський студент 121 групи, вагова категорія 75 кг., 
Іван Захаров студент 132 групи, вагова категорія +80кг.
Чемпіонами України серед студентів стали: 
Микола Тригуб студент 132 групи, вагова категорія 70 кг., 
Антон Голубничий студент 142 групи, вагова категорія 75 кг.
Отримавши ці заслужені золоті нагороди у своїх вагових категоріях, наші хлопці вибороли право виступати у Чемпіонаті Світу серед юнаків та студентів, що відбудеться в червні місяці у  м. Лоутраки (Греція).
Адміністрація увесь студентський та викладацький колектив коледжу вітає наших чемпіонів з перемогою, бажає їм здоров’я, успіхів у навчанні та вдалого виступу на Чемпіонаті Світу!
Керівник фізичного виховання                                                                             Майдебура О.Г.
02.03.2021р.


Поделись с друзьями

Похожие новости
Правила прийому
Циклові