ВЕРЕСЕНЬ СПОРТИВНИЙ

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

     Перший місяць нового навчального року 2020-2021 був наповнений багатьма яскравими спортивними подіями, в яких взяли участь студенти Відокремленого структурного підрозділу "Мелітопольського фахового коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного".
   Спортсмени проявили свою силу, кмітливість та майстерність в міських, регіональних та всеукраїнських змаганнях з різних видів спорту та в котре відстояли честь Мелітопольського коледжу серед великої кількості навчальних закладів країни та регіону. 


Студент Мелітопольського фахового коледжу ТДАТУ став срібним призером Чемпіонату України з вільної боротьби
5-6 вересня у м. Харків відбувся Чемпіонат України серед  кадетів. В змаганнях брало участь близько 150 борців з 17 областей України. До збірної Запорізької області було запрошено студента  Мелітопольського фахового коледжу ТДАТУ, кандидата у майстри спорту Андрія Сінчу, який змагався у ваговій категорії 92 кг.         
Суперниками Андрія були відомі борці з Херсона, Запоріжжя, Дніпра, Київа, Харкова, Одеси. Сутички на борцовському килимі  були динамічними, яскравими та видовищними, Андрій мав змогу довести свою силу та вправність. Усі суперники Андрія боролися гідно, ніхто не хотів поступатися перемогою. Андрій провів чотири схватки в яких здобував перемогу за перемогой, та за підсумком вийшов до фіналу чемпіонату України та отримав право боротися за присвоюється звання майстра спорту.             
У фіналі Андрій Сінча зустрівся з відомим майстром спорту України з вільної та греко-римської боротьби з м. Харкова. Фінал виявився дуже видовищним та напруженим. Андрій поступився своєму супернику з мінімальним рахунком 2-3 і таким чином здобув срібну нагороду. 

Вітаємо студента коледжу Андрія Сінчу. 
Бажаємо сил та наснаги для нових перемог та звершень!

Студенти коледжу ТДАТУ – призери І Чемпіонату України з пляжної боротьби

12-13 вересня у смт Затока Одеської області відбувся перший в історії нашої незалежної держави чемпіонат України з пляжної боротьби серед кадетів, юніорів та дорослих. 250 спортсменів віком від 16 років з 15 областей України вийшли на пісок, щоб позмагатися між собою і розділити рекордний призовий фонд в 200 тисяч гривень. 

Завдяки професіоналізму та кропіткій роботі Всеукраїнської федерації пляжної боротьби України змагання пройшли на високому рівні, та стали втіленням важливої мети - популяризації пляжної боротьби як виду спорту, залучення молоді до занять фізичною активністю і пропаганди здорового способу життя.

Надовго запам’ятається атмосфера цих змагань: схвильовані спортсмени, їхні тренери уважно спостерігають за кожною серією боротьби й налаштовують своїх вихованців на перемогу. Сльози щастя і сльози від поразки, переживання перед виходом на пісок і почуття відповідальності в бою, де кожна секунда може стати вирішальною. Здавалося, важке дихання і серцебиття учасників можна було почути на трибунах, а гучні крики та оплески уболівальників підбадьорювали тих, хто боровся за першість.

До збірної команди Запорізької області потрапили чотири вихованці заслуженого тренера України з вільної боротьби, старшого викладача кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ Алтая Абдуллаєва, два з яких – студенти нашого коледжу кандидати у майстри спорту України з вільної боротьби Мурад Купадзе та Андрій Сінча .

Мурад Купадзе виборов І місце у ваговій категорії до 80 кг серед юніорів, яке принесло йому почесне спортивне звання “Майстер спорту України”.

Андрій Сінча зайняв ІІ місце у ваговій категорії 70+ кг серед кадетів.

Вітаємо наших переможців с заслуженими перемогами та нагородами!      

Подія такого масштабу неодмінно дасть сильний поштовх до розвитку пляжної боротьби в нашій країні та підкорення міжнародної арени, а за результатами змагань буде сформовано збірну України з пляжної боротьби.

Для довідки: Пляжна боротьба є порівняно новим видом спорту, який нещодавно був введений до Асоціації світової боротьби (UWW). Змагання проводяться на піску просто неба, їх правила подібні до вільної та греко-римської боротьби, а також дзюдо, самбо, сумо. Правила не складні. Потрібно або укласти суперника на лопатки, або витіснити з 7-метрового кола, в межах якого йде бій. Дозволеними є використання прийомів усіх цих видів спорту. Для абсолютної перемоги необхідно положити суперника на туше, а бали нараховуються по одному за приземлення суперника на пісок, або ж за виштовхування з окресленої мотузкою території піщаного килима. В єдиному періоді сутичка триває 3 хвилини, у разі нічийного рахунку боротьба продовжується до першої дії суперника.

Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики

        12 вересня у м. Запоріжжя на стадіоні Мотор Січ в свято Дня Фізичної культури і спорту України відбувся Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики.У цих змаганнях брало участь близько 100 легкоатлетів з різних міст та районів Запорізької області.До збірної команди м. Мелітополя було запрошено студента нашого коледжу Станіслава Кутєпу.Станіслав продемонстрував чудову швидкість, встановивши особистий рекорд бігу на дистанції 400 метрів 57.7 секунди, який приніс йому срібну нагороду обласного рівня.

І турнір з мініфутболу серед студентів закладів вищої освіти Мелітополя, присвячений Міжнародному дню студентського спорту

  

      16 вересня на футбольному майданчику зі штучним покриттям кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного стартував І турнір з мініфутболу серед студентів закладів вищої освіти м. Мелітополя, присвячений Міжнародному дню студентського спорту, який відзначається щороку 20 вересня.

    Організатором змагань виступила Федерація футболу міста Мелітополя, яку очолює ректор ТДАТУ, д.т.н., професор Володимир Кюрчев.У турнірі брали участь п‘ять студентських команд Мелітополя:                                  
ТДАТУ-1, ТДАТУ-2 (головний тренер – Михайло Зоря), 
МДПУ-1, МДПУ-2 (головний тренер – Андрій Проценко), 
МК ТДАТУ (команда Мелітопольського коледжу ТДАТУ, головний тренер – Юрій Ярмошенко).
           Перед початком турніру до учасників змагань звернувся ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев, він привітав усіх присутніх та зазначив, що цей турнір є першим на чудовому спортивному майданчику зі штучним покриттям біля спорткомплексу ТДАТУ, і є надія, що він стане традиційним, щороку розширюючи свою географію на всю Запорізьку область. Були згадані славетні футбольні традиції Мелітополя, студентська команда “Буревісник”, яка в 1963-1966 роках виступала в зоні УРСР класу “Б” чемпіонату СРСР, була бронзовим призером на Європейських змаганнях інститутських футбольних збірних команд та переможцем серед студентів СРСР. Також були згадані вихованці мелітопольського футболу Євген Хачеріді (Олком, Волинь, Динамо Київ, ПАОК (Греція), Динамо Брест) та Чеберко Євген (Дніпро, Зоря, ЛАСК (Австрія). 
Наостанок Кюрчев В.М. побажав усім учасникам турніру здоров’я, спортивних успіхів та перемог.
             Підсумки першого ігрового дня нашої збірної команди:
 ТДАТУ-1 – МК ТДАТУ (4:7)
 МК ТДАТУ – МДПУ-2 (3:3)
             Підсумки другого ігрового дня нашої збірної команди:
 МК ТДАТУ – МДПУ-1 (1:1)
 ТДАТУ-2 – МК ТДАТУ  (3:2)
             Підсумкова турнірна таблиця турніру: 
1м - ТДАТУ - 2 (12)
2м – ТДАТУ - 1 (6)  
3м - МК ТДАТУ (5)
4м – МДПУ - 1  (4)
5м -  МДПУ - 2  (1)    
             Переможці турніру отримали Кубок, а призери - грамоти.                                 
        Студент нашого коледжу Черненко Дмитро був визнаний найкращім бомбардиром турніру та отримав пам’ятну нагороду.       
        Адміністрація та профспілковий комітет коледжу вітають усіх наших хлопців з перемогами, бажають усім міцного здоров’я та успіхів у навчанні.

Чемпіонат Мелітополя з легкої атлетики 

             24 вересня на передодні дня міста, на оновленому стадіоні “Спартак” ім. О. Олексенка проводився чемпіонат Мелітополя з легкої атлетики, у якому брали участь студенти нашого коледжу. 

 В цьому році через пандемію COVID – 19 та протиепідемічні заходи у змаганнях брала відносно невелика кількість спортсменів порівняно з минулими роками, близько 80 чоловік. 

Наші студенти Кутєпа Станіслав, Мамін Данило та Приходько Тимофій незважаючи на всі труднощі та перепони, з чудовими показниками зайняли призові місця.  

В бігу на дистанції 400 метрів перше місце з показником 56.6 секунди здобув студент 431 групи Кутєпа Станіслав, а третє місце з показником 1м.02сек., здобув студент 121 групи Мамін Данило. 

   В бігу на дистанції 800 метрів третє місце з показником 2м.30сек., виборов студент 111 групи Приходько Тимофій. 

     Вітаємо усіх наших призерів, та бажаємо нових перемог на благо країни та нашого учбового закладу. Керівник фізичного виховання 

Майстер спорту міжнародного класу                                                Майдебура О. Г.

29.09.2020р.Поделись с друзьями