Спорт
admin

7-8 червня у Мелитополі проходив ХVІ відкритий Всеукраїнський турнір «Кубок Мелітополя» з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Зі 160 спортсменів, що брали участь у змаганні, честь нашого міста відстоювали 4 студента ОСП “Мелітопольського коледжа ТДАТУ”.


Спорт
admin
10 лютого у м. Мелітополь на спортивній базі ДЮСШ №3 проводився турнір серед чоловічих команд з баскетболу, на честь 30 річчя виведення військ з Афганістану.
Спорт
admin

Кожного року стало доброю традицією проводити спартакіаду “Здоров’я” серед викладачів і співробітників коледжу з різних видів спорту. 

Спорт
admin

16 декабря в г.Мелитополь прошел III командный Кубок Украины по масс-реслингу на призы ректора ТГАТУ профессора Владимира Кюрчева.

Спорт
admin

15 и 16 декабря на базе спортивного комплекса ТГАТУ проходил ХІІ Всеукраинский турнир по вольной борьбе на призы “Таврического государственного агротехнологического университета”.

Новини / Спорт
admin

15 листопада 2018 року наш коледж приймав змагання заключного четвертого етапу обласної спартакіади серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 2018–2019 навчального року з міні-футболу, баскетболу та вільної боротьби.

Спорт
admin

15-16 сентября 2018 г. в Запорожье прошли Первые всеукраинские соревнования на кубок «Ядрового герца». Спортсмены состязались на территории историко-архитектурного комплекса «700-летний Запорожский дуб».

Спорт
admin

17 травня на спортивній базі ВСП “Василівського коледжа ТДАТУ”, проводилась перша спартакіада серед студентів-першокурсників аграрних ВНЗ I-II рівнів акредитації Запорізької області. Мета і завдання цієї спартакіади: