Спорт
admin30 травня на стадіоні “Спартак” ім..О. Олексенко проводився відкритий чемпіонат Мелітополя з легкої атлетики у якому брали участь і студенти нашого коледжу.

Спорт
admin

Вітаємо студента 121 групи Володимира БАШИНСЬКОГО, який взяв участь у чемпіонат України серед юнаків U-18 та виборов 2 нагороди
бронзу у двоборстві з показником 187 балів (ривок 111 балів та поштовх 76 балів) та срібло у поштовху гир двома руками по довгому циклу.
Адміністрація, викладачі, студенти та профспілковий комітет коледжу вітає Володимира з перемогою! Бажаємо йому міцного здоров’я та нових звершень на благо рідного коледжу та України. 


Спорт
admin

13 березня на спортивній базі Таврійського Державного агротехнологічного університету їмені Дмитра Моторного пройшли змагання VI-го Kубку України з мас-реслінгу у якому брала участь команда нашого коледжу.
Спорт
admin


26-28 лютого у м.Бориспіль проходив Чемпіонат України серед юнаків, та Чемпіонат України серед студентів.
Адміністрація увесь студентський та викладацький колектив коледжу вітає наших чемпіонів з перемогою, бажає їм здоров’я, успіхів у навчанні та вдалого виступу на Чемпіонаті Світу!
Спорт
admin


Щорічно в Україні другої суботи вересня святкується День фізкультури і спорту. 
Традиційно до цього свята та для кращої адаптації першокурсників проводиться цілий комплекс спортивно-масових заходів.
Цього року COVID-19 вніс зміни в організацію та проведення змагань, але вони відбулись. 
З 15 вересня з дотриманням всіх карантинних вимог сім команд розпочали боротьбу за першість у змаганнях з волейболу, баскетболу, міні-футболу, настільного тенісу, дартсу. Спартакіада розпочалась із «Конкурсу снайперів» ... 
Спорт
admin

Перший місяць нового навчального року 2020-2021 був наповнений багатьма яскравими спортивними подіями, в яких взяли участь студенти Відокремленого структурного підрозділу "Мелітопольського фахового коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного".Спортсмени проявили свою силу, кмітливість та майстерність в міських, регіональних та всеукраїнських змаганнях з різних видів спорту та в котре відстояли честь Мелітопольського коледжу серед великої кількості навчальних закладів країни та регіону. 

Спорт
admin

Для кращої адаптації студентів першого року навчання до умов життя у нашому коледжі щорічно у вересні-жовтні місяці проводиться спартакіада першокурсників, яка присвячується “Дню фізичної культури і спорту”. Не став винятком і цей навчальний рік.

Спорт
admin

З 9 по 11 жовтня збірна команда ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» брала участь у змаганнях з міні-футболу обласного етапу III Спортивних ігор України серед студентів коледжів І-ІІ рівнів акредитації. У змаганнях брали участь 13 команд. Команди були поділені на дві підгрупи. Наші футболісти впевнено обіграли 5 команд суперників і з першого місця в підгрупі ввійшли до півфіналу.