Спорт
admin25-27 жовтня в Маріуполі стартував 

1 етап чемпіонату України з баскетболу. 

 Вітаємо команду м. Мелітополя (вікова категорія U-15), 

що впечнено здобула лідерство. 

До складу команди увійшли студенти ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» 

511 групи: Сушкін Єгор , Булгаков Богдан, Лобанов Данило, Гончаренко Станіслав та 112 групи: Гаврилов Антон, Ляхов Олександр.


Спорт
admin

11 вересня, в день, коли вся країна святкує День фізичної культури і спорту, на Виставковому центрі ВДНГ у  м.Київ відбулись матчі фінального туру чемпіонату України з баскетболу 3х3.
В категорії U-15 чемпіоном України стала команда мелітопольської ДЮСШ №3, до складу якої увійшли студенти ВСП "МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ ТДАТУ", а саме: Єгор СУШКІН і  Богдан БУЛГАКОВ. 
Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ привітав спортсменів особисто! 
Вітаємо спортсменів нашого коледжу - ви найкращі! Так тримати!
Спорт
admin30 травня на стадіоні “Спартак” ім..О. Олексенко проводився відкритий чемпіонат Мелітополя з легкої атлетики у якому брали участь і студенти нашого коледжу.

Спорт
admin

Вітаємо студента 121 групи Володимира БАШИНСЬКОГО, який взяв участь у чемпіонат України серед юнаків U-18 та виборов 2 нагороди
бронзу у двоборстві з показником 187 балів (ривок 111 балів та поштовх 76 балів) та срібло у поштовху гир двома руками по довгому циклу.
Адміністрація, викладачі, студенти та профспілковий комітет коледжу вітає Володимира з перемогою! Бажаємо йому міцного здоров’я та нових звершень на благо рідного коледжу та України. 


Спорт
admin

13 березня на спортивній базі Таврійського Державного агротехнологічного університету їмені Дмитра Моторного пройшли змагання VI-го Kубку України з мас-реслінгу у якому брала участь команда нашого коледжу.
Спорт
admin


26-28 лютого у м.Бориспіль проходив Чемпіонат України серед юнаків, та Чемпіонат України серед студентів.
Адміністрація увесь студентський та викладацький колектив коледжу вітає наших чемпіонів з перемогою, бажає їм здоров’я, успіхів у навчанні та вдалого виступу на Чемпіонаті Світу!
Спорт
admin


Щорічно в Україні другої суботи вересня святкується День фізкультури і спорту. 
Традиційно до цього свята та для кращої адаптації першокурсників проводиться цілий комплекс спортивно-масових заходів.
Цього року COVID-19 вніс зміни в організацію та проведення змагань, але вони відбулись. 
З 15 вересня з дотриманням всіх карантинних вимог сім команд розпочали боротьбу за першість у змаганнях з волейболу, баскетболу, міні-футболу, настільного тенісу, дартсу. Спартакіада розпочалась із «Конкурсу снайперів» ... 
Спорт
admin

Перший місяць нового навчального року 2020-2021 був наповнений багатьма яскравими спортивними подіями, в яких взяли участь студенти Відокремленого структурного підрозділу "Мелітопольського фахового коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного".Спортсмени проявили свою силу, кмітливість та майстерність в міських, регіональних та всеукраїнських змаганнях з різних видів спорту та в котре відстояли честь Мелітопольського коледжу серед великої кількості навчальних закладів країни та регіону.