Спорт
admin

13 березня на спортивній базі Таврійського Державного агротехнологічного університету їмені Дмитра Моторного пройшли змагання VI-го Kубку України з мас-реслінгу у якому брала участь команда нашого коледжу.
Спорт
admin


26-28 лютого у м.Бориспіль проходив Чемпіонат України серед юнаків, та Чемпіонат України серед студентів.
Адміністрація увесь студентський та викладацький колектив коледжу вітає наших чемпіонів з перемогою, бажає їм здоров’я, успіхів у навчанні та вдалого виступу на Чемпіонаті Світу!
Спорт
admin


Щорічно в Україні другої суботи вересня святкується День фізкультури і спорту. 
Традиційно до цього свята та для кращої адаптації першокурсників проводиться цілий комплекс спортивно-масових заходів.
Цього року COVID-19 вніс зміни в організацію та проведення змагань, але вони відбулись. 
З 15 вересня з дотриманням всіх карантинних вимог сім команд розпочали боротьбу за першість у змаганнях з волейболу, баскетболу, міні-футболу, настільного тенісу, дартсу. Спартакіада розпочалась із «Конкурсу снайперів» ... 
Спорт
admin

Перший місяць нового навчального року 2020-2021 був наповнений багатьма яскравими спортивними подіями, в яких взяли участь студенти Відокремленого структурного підрозділу "Мелітопольського фахового коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного".Спортсмени проявили свою силу, кмітливість та майстерність в міських, регіональних та всеукраїнських змаганнях з різних видів спорту та в котре відстояли честь Мелітопольського коледжу серед великої кількості навчальних закладів країни та регіону. 

Студенту / Викладачу / Куратору
admin
У 2020 році День вишиванки припадає на 21 травня. Дистанційна форма навчання не повинна стати перешкодою святкування Всесвітнього дня вишиванки. Дорогі студенти та викладачі, пропонуємо провести флешмоб «Вишиванка – мій оберіг». До 21 травня сфотографуйтеся вдома в традиційній українській сорочці. Поширюйте фото у соціальних мережах з хештегами #вишиванка_мій_оберіг  #всп_мк_тдату. А також надсилайте свої світлини на електронну адресу vsp.mc2020@gmail.com для розміщеня на сайті коледжу.
Долучайтесь до яскравого і патріотичного флешмобу!
Давайте зберемо якомога більше фотографій у 
вишиванках !
Спорт
admin

Для кращої адаптації студентів першого року навчання до умов життя у нашому коледжі щорічно у вересні-жовтні місяці проводиться спартакіада першокурсників, яка присвячується “Дню фізичної культури і спорту”. Не став винятком і цей навчальний рік.

Спорт
admin

З 9 по 11 жовтня збірна команда ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» брала участь у змаганнях з міні-футболу обласного етапу III Спортивних ігор України серед студентів коледжів І-ІІ рівнів акредитації. У змаганнях брали участь 13 команд. Команди були поділені на дві підгрупи. Наші футболісти впевнено обіграли 5 команд суперників і з першого місця в підгрупі ввійшли до півфіналу.

Спорт
admin

1-3 жовтня 2019 року у м. Біла Церква, проходили змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ р.а. у залік Всеукраїнської спартакіади. Збірна команда з легкоатлетичного кросу  взяла участь у цих змаганнях в оновленому складі: Омельченко О., Панкратов Р., Воробйов О., Кабанов О. та Пшеничний В.