Студенту / Викладачу / Куратору
admin
У 2020 році День вишиванки припадає на 21 травня. Дистанційна форма навчання не повинна стати перешкодою святкування Всесвітнього дня вишиванки. Дорогі студенти та викладачі, пропонуємо провести флешмоб «Вишиванка – мій оберіг». До 21 травня сфотографуйтеся вдома в традиційній українській сорочці. Поширюйте фото у соціальних мережах з хештегами #вишиванка_мій_оберіг  #всп_мк_тдату. А також надсилайте свої світлини на електронну адресу vsp.mc2020@gmail.com для розміщеня на сайті коледжу.
Долучайтесь до яскравого і патріотичного флешмобу!
Давайте зберемо якомога більше фотографій у 
вишиванках !
Спорт
admin

Для кращої адаптації студентів першого року навчання до умов життя у нашому коледжі щорічно у вересні-жовтні місяці проводиться спартакіада першокурсників, яка присвячується “Дню фізичної культури і спорту”. Не став винятком і цей навчальний рік.

Спорт
admin

З 9 по 11 жовтня збірна команда ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» брала участь у змаганнях з міні-футболу обласного етапу III Спортивних ігор України серед студентів коледжів І-ІІ рівнів акредитації. У змаганнях брали участь 13 команд. Команди були поділені на дві підгрупи. Наші футболісти впевнено обіграли 5 команд суперників і з першого місця в підгрупі ввійшли до півфіналу.

Спорт
admin

1-3 жовтня 2019 року у м. Біла Церква, проходили змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ р.а. у залік Всеукраїнської спартакіади. Збірна команда з легкоатлетичного кросу  взяла участь у цих змаганнях в оновленому складі: Омельченко О., Панкратов Р., Воробйов О., Кабанов О. та Пшеничний В. 

Спорт
admin

7-8 червня у Мелитополі проходив ХVІ відкритий Всеукраїнський турнір «Кубок Мелітополя» з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Зі 160 спортсменів, що брали участь у змаганні, честь нашого міста відстоювали 4 студента ОСП “Мелітопольського коледжа ТДАТУ”.


Спорт
admin
10 лютого у м. Мелітополь на спортивній базі ДЮСШ №3 проводився турнір серед чоловічих команд з баскетболу, на честь 30 річчя виведення військ з Афганістану.
Спорт
admin

Кожного року стало доброю традицією проводити спартакіаду “Здоров’я” серед викладачів і співробітників коледжу з різних видів спорту. 

Спорт
admin

16 декабря в г.Мелитополь прошел III командный Кубок Украины по масс-реслингу на призы ректора ТГАТУ профессора Владимира Кюрчева.