ЗАТВЕРДЖУЮ                                  

Директор ___________О.В.Мельник     

                   « 04  » січня 2021р.                                

Розклад занять на 2 (другий) семестр 2020 – 2021 навчального року

­­­                        спеціальність «Агроінженерія »



1М-20 (111)

2М-20 (112)

1М-19+1Мп-20 (121)

2М-19+2Мп-20

+2Мс-20 (122)

Понеділок

1

М і ТКМ

Найдиш Я.В.

1.305

Математика

Федоренко Л.М.

1.310

ЗЕТ

Довгопола С.О.

1.319

Історія України

Бодрова А.А.

1.121

2

Математика

Федоренко Л.М.

1.305

М і ТКМ

Найдиш Я.В.

1.310

Історія України

Бодрова А.А.

1.319

Математика

Бондаренко О.С.

1.121

3

Інформатика

Чаусова Н.В.

 БабенкоН.М.

1.214

Фізика і астрономія

Міфле-Чередниченко

1.310

ОНГ

Матвієнко Н.П.

Нестеренко К.В.

1.319

ЗЕТ

Довгопола С.О.

1.121

Хімія, Чебірюк О.М.

1.310

4

Фізика і астрономія

Міфле-Чередниченко

1.305

Інформатика

Чаусова Н.В.

 БабенкоН.М.

1.214

Укр. література

Карпович О.П.

1.319

ОНГ

Матвієнко Н.П.

Нестеренко К.В.

1.121

Хімія, Чебірюк О.М.

1.305

Вівторок

1

Укр. мова

Лось Н.Д.

1.305

Біологія і екологія

Юрко Л.М.

1.310

Математика

Бойко С.Б.

1.319

Технічна механіка

Малюта І.В.

1.121

2

Укр. література

Тіга С.А.

1.305

Укр. мова

Лось Н.Д.

1.310

Технічна механіка

Малюта І.В.

1.319

Фізика і астрономія

Швайко С.М.

1.121

3

Захист України

Кидалов Ю.В.

1.305

Укр. література

Тіга С.А.

1.310

Фізика і астрономія

Швайко С.М.

1.319

Культурологія

Чернова А.С.

1.121

4

Біологія і екологія

Юрко Л.М.

1.305

Фізична культура

Юрко Д.С.

1.303

Культурологія

Чернова А.С.

1.319

Укр. література

Карпович О.П.

1.121

Середа

1

Математика

Федоренко Л.М.

1.305

Основи правознавства

Юрко Л.М.

1.310

ОНГ

Матвієнко Н.П.

Нестеренко К.В.

1.319

Хімія

Чебірюк О.М.

1.121

2

Зарубіжна література

Токмакова А.В.

1.305

Математика

Федоренко Л.М.

1.310

Фізична культура

Юрко Д.С.

1.303

Біологія і екологія

Скворцов М.О.

1.121

3

Іноземна мова

Лось Н.Д.

1.305

Зарубіжна література

Токмакова А.В.

1.310

Біологія і екологія

Скворцов М.О.

1.319

ОНГ

Матвієнко Н.П.

Нестеренко К.В.

1.121


Виховна година

Виховна година

Виховна година

Виховна година


4

Фізична культура

Юрко Д.С.

1.303

Іноземна мова

Лось Н.Д.,Токмакова

1.310

1.306





Четвер

1

Інформатика

Чаусова Н.В.

 БабенкоН.М.

1.214

Фізика і астрономія

Міфле-Чередниченко

1.310

Математика, Бойко

1.319

Фізика і астрономія

Швайко С.М.

1.121

Технічна механіка

Малюта І.В.

1.319

2

Фізика і астрономія

Міфле-Чередниченко

1.305

Інформатика

Чаусова Н.В.

 БабенкоН.М.

1.214

Фізика і астрономія

Швайко С.М.

1.319

Математика,Бондаренко

1.121

Технічна механіка

Малюта І.В.

1.121

3

Громадянська освіта

Нікуліна Н.В.

1.305

Захист України

Кидалов Ю.В.

1.310

Іноземна мова

Кидалова О.В.

1.319

ЗЕТ

Довгопола С.О.

1.121

Вс. історія, Чернова

1.305

Географія, Черкашина

1.121

4

Основи правознавства

Юрко Л.М.

1.305

Громадянська освіта

Нікуліна Н.В.

1.310

ЗЕТ

Довгопола С.О.

1.319

Іноземна мова

Кидалова О.В.

Токмакова А.В.

1.121

1.304

Вс. історія, Чернова

1.310

Географія, Черкашина

1.319

П’ятниця

1

Основи с/г меліорації

Малюта І.В.

1.305

Фізична культура

Юрко Д.С.

1.303

Хімія

Чебірюк О.М.

1.319

Укр. мова

Тіга С.А.

1.121

2

Фізична культура

Юрко Д.С.

1.303

Основи с/г меліорації

Малюта І.В.

1.310

Укр. мова

Тіга С.А.

1.319

Культурологія

Чернова А.С.

1.121

3

Географія

Черкашина С.В.

1.305

Історія України

Бодрова А.А.

1.310

Культурологія

Чернова А.С.

1.319

Фізична культура

Юрко Д.С.

1.303

Історія України

Бодрова А.А.

1.305

Географія

Черкашина С.В.

1.310

4


















1М-18+2М-19 (131) + 2М-18 (132)

1М-17+1МС-18 (141)

2М-17 (142)

Понеділок

1

Укр. мова за ПС

Тіга С.А.

2.201

----------


Технічний сервіс в АПК

Нестеренко К.В.

2.211

2

Електрообладнання МБМ

Миронець С.Д.

2.201

Технічний сервіс в АПК

Нестеренко К.В.

2.104

ТПЗСГП

Мельник К.Л.

2.211

ОК і БДР, Пугач В.О.

2.201

3

СГМ

Довгополий Ю.Б.

2.201

ТПЗСГП

Мельник К.Л.

2.104

ОФЗ

Бодрова А.А.

2.211

4

Німецька мова за ПС

Токмакова А.В.

1.206





Вівторок

1

МБМ

Нестеренко 

2.201

РМБМ

Волошин А.А.

2.104

------------


2

Фізичне виховання

Юрко Д.С., Горбань А.В.

1.303

Економіка

Ткачук С.В.

2.104

РМБМ

Волошин А.А.

2.211

3

ПДР

Пугач В.О.

2.201

ОФЗ

Бодрова А.А.

2.104

Економіка

Ткачук С.В.

2.211

4





ОФЗ

Бодрова А.А.

2.211

Середа

1

Англійська мова за ПС

Лось Н.Д.

2.201

Соціологія

Бодрова А.А.

2.104

Комп'ютери і КТ

Бондаренко О.С.

Гаджиріга І.С.

1.214

2

МБМ

Нестеренко 

2.201

ТВСГП

Мельник К.Л.

2.104

Соціологія

Бодрова А.А.

2.211

Укр. мова за ПС

Тіга С.А.

2.201

3

Фізичне виховання (секція)

Юрко Д.С., Горбань А.В.

1.303

Комп'ютери і КТ

Бондаренко О.С.

Гаджиріга І.С.

1.214

ТВСГП

Мельник К.Л.

2.211


Виховна година


Виховна година


Виховна година


4




ОФЗ, Бодрова А.А.

2.104

------------


-------------


ОФЗ, Бодрова А.А.

2.211

Четвер

1

ЕМБМ

Довгополий Ю.Б.

2.201

ТПЗСГП

Мельник К.Л.

2.104

Економіка

Ткачук С.В.

2.211

------------


2

СГМ

Довгополий Ю.Б.

2.201

Економіка

Ткачук С.В.

2.104

РМБМ

Волошин А.А.

2.211

3

Електрообладнання МБМ

Миронець С.Д.

2.201

РМБМ

Волошин А.А.

2.104

ТПЗСГП

Мельник К.Л.

2.211

------------


4

Укр. мова за ПС

Тіга С.А.

2.201

ОФЗ

Бодрова А.А.

2.104



П’ятниця

1

ЕМБМ

Довгополий Ю.Б.

2.201

МВЗ

Волошин А.А.

2.104

Технічний сервіс в АПК

Нестеренко К.В.

2.211

2

ОК і БДР 

Пугач В.О.

2.201

ТВСГП

Мельник К.Л.

2.104

МВЗ

Волошин А.А.

2.211

3

ПДР

Пугач В.О.

2.201

Технічний сервіс в АПК

Нестеренко К.В.

2.104

ТВСГП

Мельник К.Л.

2.211

4







      Заст. директора з НР                     ____________         Л.О.Куріна


                                                                   Зав.   денним  відділенням            ____________         А.І.Літвінов




ЗАТВЕРДЖУЮ                                      

Директор ___________О.В.Мельник     

                   « 04 » січня 2021р.                                 


Розклад занять на 2 (другий) семестр 2020 – 2021 навчального року

спеціальність  «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»



1Е-20 (211)

1Е-19+1Еп-20 (221)

1Е-18+1Еп-19+

+1Ес-19 (231)

1Е-17 (241)

Понеділок

1

Машини і обладнання в АПК

Мельник К.Л.

1.210

Фізика і астрономія

Міфле-Чередниченко

1.218

Фізичне виховання

Ярмошенко, Горбань 

1.303

--------------


2

Інформатика

Чаусова, Бабенко

1.214

Інженерна графіка

Матвієнко,Довгополий

1.218

Основи автоматики

Назаренко М.О.

2.202

---------------


3

Математика

Федоренко Л.М.

1.210

Вища математика

Бойко С.Б.

1.218

АТП, Миронець

2.202

Економіка с.г.

Куріна Л.О.

1.308

Електропривод СГМ

Назаренко М.О.

2.202

4

Електр. матеріали

Довгопола С.О.

1.210

Біологія і екологія

Юрко Л.М.

1.218

Іноземна мова за ПС

Кидалова, Токмакова

2.202

1.206

Експлуатація Е і ЗА

Миронець С.Д.

1.308

5







Компютери і КТ

Гаджиріга, Літвінов

1.209

1.205

Вівторок

1

Укр. література

Карпович О.П.

1.210

Фізична культура

Юрко Д.С.

1.303

------------


Соціологія

Бодрова А.А.

1.308

2

Фізика і астрономія

Міфле-Чередниченко

1.210

Математика

Федоренко Л.М.

1.218

Монтаж Е і СК

Кидалов Ю.В.

2.202

Осн. енергозбереження

Назаренко М.О.

1.308

3

Фізична культура

Ярмошенко, Юрко

1.303

ТОЕ

Довгопола С.О.

1.218

Електропривод СГМ

Назаренко М.О.

2.202

ОПММ

Куріна Л.О.

1.308

4

Захист України

Кидалов Ю.В.

1.210

Географія,Черкашина

1.218

Основи електроніки

Довгопола С.О.

2.202



Вища математика

Бойко С.Б.

1.218

Середа

1

Громадянська освіта

Нікуліна Н.В.

1.210

Культурологія

Чернова А.С.

1.218

Укр. мова за ПС

Тіга С.А.

2.202

----------


Географія,Черкашина

1.210

2

Біологія і екологія

Юрко Л.М.

1.210

Укр. мова

Карпович О.П.

1.218

Фізичне виховання

(секція)

Ярмошенко, Горбань

1.303

Економіка с.г.

Куріна Л.О.

1.308

3

Математика

Федоренко Л.М.

1.210

Хімія

Чебірюк О.М.

1.218

АТП 

Миронець С.Д.

2.202

Осн. енергозбереження

Назаренко М.О.

1.308


Виховна година


Виховна година


Виховна година


Виховна година


4

Іноземна мова

Кидалова О.В.

Токмакова А.В.

1.210

1.306

Інженерна графіка

Матвієнко Н.П.

Довгополий Ю.Б.

1.218



Компютери і КТ

Гаджиріга, Літвінов

1.209

1.205

Четвер

1

ОМЗ

Токмакова А.В.

1.311

Англійська мова

Кидалова О.В.

1.218

Укр. мова за ПС

Тіга С.А.

2.202

Осн. енергозбереження

Назаренко М.О.

1.308

2

Хімія 

Чебірюк О.М.

1.210

Математика

Федоренко Л.М.

1.218

Монтаж Е і СК

Кидалов Ю.В.

2.202

Експлуатація Е і ЗА

Миронець С.Д.

1.308

Вс. історія

Чернова А.С.

1.210

ТОЕ

 Довгопола С.О.

1.218

Електротехнологія

Миронець С.Д.

1.308

3

Заруб. література

Токмакова А.В.

1.210

Фізика і астрономія

Міфле-Чередниченко

1.218

Основи автоматики

Назаренко М.О.

2.202

Соціологія, Бодрова А.А

1.308

ТВПЗСГП, Мельник

1.308

4

Фізична культура

Ярмошенко, Юрко

1.303

Німецька мова

Токмакова А.В.

1.304





П’ятниця

1

Осн. правознавства

Юрко Л.М.

1.210

Культурологія

Чернова А.С.

1.218

АТП 

Миронець С.Д.

2.202

ТВПЗСГП 

Мельник К.Л.

1.308

2

Інформатика

Чаусова, Бабенко

1.214

Історія України

Бодрова А.А.

1.218

Електропривод СГМ

Назаренко М.О.

2.202

Електротехнологія

Миронець С.Д.

1.308

3

Укр. мова

Лось Н.Д.

1.210

Укр. література

Карпович О.П.

1.218

Основи електроніки

Довгопола С.О.

2.202

Економіка с.г.,Куріна

1.308

ОПММ, Куріна

1.308

4

Історія України

Бодрова А.А.

1.210








Фізика і астрономія

Міфле-Чередниченко

1.210

Заст. директора з НР                     ____________         Л.О.Куріна


   Зав. денним відділенням           ____________         С.В.Черкашина

ЗАТВЕРДЖУЮ                                       

Директор ___________О.В.Мельник     

                   « 04 » січня 2021р.                                 


Розклад занять на 2 (другий) семестр 2020 – 2021 навчального року

спеціальність  «Будівництво та цивільна інженерія»




1Г-20 (311)

1Г-19+1Гп-20 (321)

1Г-18+1Гп-19 (331)

1Г-17 (341)

Понеділок

1

Інформатика

Чаусова, Дубініна

1.214

Креслення з ОНГ

Матвієнко Н.П.

1.304

Водопостачання і водовідведення

Малюта І.В.

2.205

Експлуатація ГМС

Нікуліна С.М.

1.317

2

Укр. мова

Лось Н.Д.

1.309

Укр. мова

Тіга С.А.

1.304

Основи меліорації

Малюта І.В.

2.205

СТО

Нікуліна С.М.

1.317

3

Зарубіжна література

Токмакова А.В.

1.309

Фізична культура

Горбань А.В.

1.303

Укр. мова за ПС

Тіга С.А.

2.205

ОТБРЕР

Малюта І.В.

1.317

4

Хімія, Чебірюк О.М.

1.309

Культурологія

Чернова А.С.

1.304

Іноземна мова за ПС

Лось, Токмакова

1.223

1.206



Історія України, Бодрова

1.309

Вівторок

1

Фізика і астрономія

Швайко С.М.

1.309

Геодезія

Нікуліна С.М.

1.304

Укр. мова за ПС

Тіга С.А.

2.205

ОФЗ

Чернова А.С.

2.206

2

Мел. грунтознавство

Нікуліна С.М.

1.309

Математика

Бойко С.Б.

1.304

МБМ

Нестеренко К.В.

2.205

Соціологія

Бодрова А.А.

1.223

3

Біологія і екологія

Юрко Л.М.

1.309

Укр. література

Карпович О.П.

1.304

Фізичне виховання

Горбань А.В.

1.303

ОТБРЕР

Малюта І.В.

1.317

4

Фізична культура

Горбань А.В.

1.303

Фізика і астрономія

Швайко С.М.

1.304

ГТС

Малюта І.В.

2.205



Середа

1

Математика

Бойко С.Б.

1.309

Біологія і екологія

Скворцов М.О.

1.304

Основи меліорації

Малюта І.В.

2.205

Електропривод ГМС

Назаренко М.О.

1.317

2

Інформатика

Чаусова, Дубініна

1.214

Креслення з ОНГ

Матвієнко Н.П.

1.304

КБ і С

Нікуліна С.М.

2.205

ОТБРЕР

Малюта І.В.

1.317

3

Захист України, ОМЗ

Кидалов Ю.В, Тіга С.А

1.3091.215

Культурологія

Чернова А.С.

1.304

Водопостачання і водовідведення

Малюта І.В.

2.205

Експлуатація ГМС

Нікуліна С.М.

1.317


Виховна година


Виховна година


Виховна година


Виховна година


4

Німецька мова

Токмакова А.В.

1.306







Четвер

1

Фізична культура

Горбань А.В.

1.303

Географія, Черкашина

1.304

Геологія

Нікуліна С.М.

2.205

ОФЗ

Чернова А.С.

2.206

Математика,Бойко

1.304

2

Математика

Бойко С.Б.

1.309

Геодезія

Нікуліна С.М.

1.304

Фізичне виховання

(секція)

Горбань А.В.

1.303

Економіка

Куріна Л.О.

1.317

3

Вс. історія, Чернова

1.309

Фізика і астрономія

Швайко С.М.

1.304

Укр. мова за ПС

Тіга С.А.

2.205

СТО, Нікуліна С.М.

1.317

Громадянська освіта

Нікуліна Н.В.

1.309

Експлуатація ГМС

Нікуліна С.М.

1.317

4

Географія, Черкашина

1.309

Німецька мова

Токмакова А.В.

1.304



ОФЗ, Чернова

2.206

Фізика і астрономія

Швайко С.М.

1.309

-----------


П’ятниця

1

Англійська мова

Лось Н.Д.

1.309

Історія України

Бодрова А.А.

1.304

КБ і С,Нікуліна С.М

2.205

ОПУД

Биковська І.П.

1.317

Геологія

Нікуліна С.М

2.205

2

Гідравліка

Нікуліна С.М.

1.309

Хімія

Чебірюк О.М.

1.304

МБМ

Нестеренко К.В.

2.205

Економіка

Куріна Л.О.

1.317

3

Основи правознавства

Юрко Л.М.

1.309

Гідрологія і гідрометрія

Нікуліна С.М.

1.304

ГТС

Малюта І.В.

2.205

-----------


Електропривод ГМС

Назаренко М.О.

1.317

4

Укр. література

Тіга С.А.

1.309

Англійська мова

Кидалова О.В.

1.304






 Заст. директора з НР      ____________         Л.О.Куріна


  Зав. денним відділенням   ____________   А.І.Літвінов





ЗАТВЕРДЖУЮ                                       

Директор ___________О.В.Мельник     

                   « 04 » січня 2021р.                                 

                            


Розклад занять на 2 (другий) семестр 2020 – 2021 навчального року 

спеціальність  «Агрономія»




1А-20 (511)

1А-19+1Ап-20 (521)

1А-18+1Ап-19 (531)

1А-17 (541)

Понеділок

1

Математика

Бондаренко О.С.

1.215

Культурологія

Чернова А.С.

2.210

ТВПР

Ілляшенко Є.С.

2.207

ОПДАФ, Панченко

2.206

Бухгалтерський облік

Биковська І.П.

2.206

2

Зарубіжна література

Токмакова А.В.

1.215

Укр. мова

Тіга С.А.

1.304

Іноземна мова за ПС

Кидалова О.В.

2.207

Захист рослин

Ілляшенко Є.С.

2.206

3

Укр. мова

Лось Н.Д.

1.215

Фізична культура

Ярмошенко Ю.В.

1.303

Укр. мова за ПС

Тіга С.А.

2.207

Охор. праці в галузі

Назаренко М.О.

2.206

Механізація, Волошин

2.206

4

Історія України, Бодрова

1.215

Землеробство

Башинська М.В.

2.210

С/г меліорація

Нікуліна С.М.

2.207



Географія,Черкашина

1.215

Вівторок

1

Інформатика

Бондаренко, Бабенко

1.214

Фізіологія рослин

Башинська М.В.

2.210

Укр. мова за ПС

Тіга С.А.

2.207

ОФЗ

Чернова А.С.

2.206

2

Біологія і екологія

Юрко Л.М.

1.215

Математика

Бойко С.Б.

1.304

Насінництво і селекція

Башинська М.В.

2.207

Комп'ютеризація с/г виробництва

Бабенко Н.М.

1.209

3

Фізика і астрономія

Міфле-Чередниченко

1.215

Укр. література

Карпович О.П.

1.304

Фізичне виховання

Горбань А.В.

1.303

Механізація і автома-тизація с/г виробництва

Волошин А.А.

2.206

4

Фізична культура

Ярмошенко Ю.В.

1.303

Фізика і астрономія

Швайко С.М.

1.304





Середа

1

Грунтознавство

Ілляшенко Є.С.

1.215

Біологія і екологія

Скворцов М.О.

1.304

Геодезія

Нікуліна С.М.

2.207

-----------


2

Математика

Бондаренко О.С.

1.215

Культурологія

Чернова А.С.

2.210

ТВПР

Ілляшенко Є.С.

2.207

Бухгалтерський облік

Биковська І.П.

2.206

3

Захист України, ОМЗ

Кидалов Ю.В, Тіга С.А

1.3091.215

Землеробство

Башинська М.В.

2.210

Іноземна мова за ПС

Кидалова О.В.

2.207

Соціологія

Бодрова А.А.

2.206


Виховна година


Виховна година


Виховна година


Виховна година


4

Німецька мова

Токмакова А.В.

1.306






---------


Комп'ютеризація 

Бабенко Н.М.

1.214

Четвер

1

Фізична культура

Ярмошенко Ю.В.

1.303

Географія, Черкашина

1.304

Насінництво і селекція

Башинська М.В.

2.207

ОФЗ

Чернова А.С.

2.206

Математика,Бойко

1.304

2

Вс. історія, Чернова

1.215

Фізіологія рослин

Башинська М.В.

2.210

Фізичне виховання

(секція)

Горбань А.В.

1.303

Охорона праці в галузі

Назаренко М.О.

2.206

Громадянська освіта

Нікуліна Н.В.

1.215

3

Інформатика

Бондаренко, Бабенко

1.214

Фізика і астрономія

Швайко С.М.

1.304

Укр. мова за ПС

Тіга С.А.

2.207

Захист рослин

Ілляшенко Є.С.

2.206

4

Хімія

Чебірюк О.М.

1.215

Німецька мова

Токмакова А.В.

1.304

Геодезія

Нікуліна С.М.

2.207

ОФЗ

Чернова А.С.

2.206

Фізика і астрономія Міфле-Чередниченко

1.215

С/г меліорація

Нікуліна С.М.

2.207

---------


П’ятниця

1

Англійська мова

Кидалова О.В.

1.215

Історія України

Бодрова А.А.

1.304

ТВПР

Ілляшенко Є.С.

2.207

Комп'ютеризація с/г виробництва

Бабенко Н.М.

1.209

2

Ботаніка

Ілляшенко Є.С.

1.215

Хімія

Чебірюк О.М.

1.304

Насінництво і селекція

Башинська М.В.

2.207

ОПДАФ 

Панченко Н.С.

2.206

3

Укр. література

Тіга С.А.

1.215

Охорона праці

Найдиш Я.В.

2.210



Захист рослин

Ілляшенко Є.С.

2.206

4

Основи правознавства

Юрко Л.М.

1.215

Англійська мова

Кидалова О.В.

1.304






Заст. директора з НР         ____________         Л.О.Куріна


                                                                    Зав. денним відділенням   ____________      А.І.Літвінов



ЗАТВЕРДЖУЮ                                       

Директор ___________О.В.Мельник     

                   « 04 » січня 2021р.                                 

                            



Розклад занять на 2 (другий) семестр 2020 – 2021 навчального року 

спеціальність «Облік і оподаткування»




1Б-20 (411)

1Б-19+1Бп-20 (421)

1ОП-18+1Бп-19 (431)

Понеділок

1

Зарубіжна література

Токмакова А.В.

1.311

Біологія і екологія

Юрко Л.М.

1.208

--------------


Інформаційні системи і ТО

Панченко Н.С.

1.205

2

Біологія і екологія

Юрко Л.М.

1.311

Фізика і астрономія 

Міфле-Чередниченко С.А.

1.208

Економічний аналіз

Панченко Н.С.

1.223

3

Англійська мова

Кидалова О.В.

1.311

Культурологія

Чернова А.С.

1.208

Гроші та кредит

Биковська І.П.

1.223

4

Фізична культура

Горбань А.В.

1.303



Іноземна мова за ПС

Лось, Токмакова

1.223

1.206

Вівторок

1

Економіка підприємств 

Куріна Л.О.

1.311

Математика

Федоренко Л.М.

1.208

Фінансовий облік

Биковська І.П.

1.223

Громадянська освіта, Нікуліна Н.В.

1.311

-------------


2

Географія, Черкашина С.В.

1.311

Укр. мова

Карпович О.П.

1.208

Соціологія

Бодрова А.А.

1.223

Вс. історія, Чернова А.С.

1.311

3

Інформатика

Бондаренко О.С.

1.205

Бухгалтерський облік

Биковська І.П.

1.208

Казначейська справа

Панченко Н.С.

1.223

4

Фізика і астрономія 

Міфле-Чередниченко С.А.

1.311

Статистика

Куріна Л.О.

1.208



Хімія, Чебірюк О.М.

1.311

Середа

1

Фізична культура

Горбань А.В.

1.303

Фізика і астрономія 

Міфле-Чередниченко С.А.

1.208

Гроші та кредит

Биковська І.П.

1.223

2

Укр. мова

Лось Н.Д.

1.311

Хімія 

Чебірюк О.М.

1.208

Економічний аналіз

Панченко Н.С.

1.223

3

Укр. література

Карпович О.П.

1.311

Податкова система

Панченко Н.С.

1.208

Фінансовий облік

Биковська І.П.

1.223


Виховна година


Виховна година


Виховна година


4

Німецька мова

Токмакова А.В.

1.306





Четвер

1

Захист України, ОМЗ

Кидалов Ю.В, Токмакова А.В.

1.306

1.311

Математика

Федоренко Л.М.

1.208

Контроль і ревізія

Панченко Н.С.

1.223

Географія, Черкашина С.В.

1.208

2

Основи правознавства

Юрко Л.М.

1.311

Історія України 

Бодрова А.А.

1.208

Казначейська справа

Панченко Н.С.

1.223

3

Математика

Федоренко Л.М.

1.311

Фізична культура

Горбань А.В.

1.303

Інформаційні системи і ТО

Панченко Н.С.

1.205

4

Інформатика

Бондаренко О.С.

1.205

Інформатика і КТ

Бабенко Н.М.

1.214



П’ятниця

1

Економіка підприємств 

Куріна Л.О.

1.311

Охорона праці

Найдиш Я.В.

1.208

Інформаційні системи і ТО

Панченко Н.С.

1.205

2

Математика

Федоренко Л.М.

1.311

Укр. література

Карпович О.П.

1.208

Фінансовий облік

Биковська І.П.

1.223

3

Фізика і астрономія 

Міфле-Чередниченко С.А.

1.311

Іноземна мова

Кидалова О.В.

1.208

Контроль і ревізія

Панченко Н.С.

1.223

4

--------------


Культурологія

Чернова А.С.

1.208



Історія України, Бодрова А.А.

1.311



Заст. директора з НР                     ____________         Л.О.Куріна


   Зав. денним відділенням           ____________         С.В.Черкашина




ЗАТВЕРДЖУЮ                                      

Директор ___________О.В.Мельник     

                   « 04 » січня 2021р.                                 

                            

Розклад занять на 2 (другий) семестр 2020 – 2021 навчального року 

спеціальність «Компютерні науки» 



1П-20 (611)

1П-19+1Пп-20 (621)

1КН-18+1Пп-19 (631)

1КН-17+2КН-18 (641)

Понеділок

1

Іноземна мова

Кидалова О.В.

1.306

Укр. література

Карпович О.П.

1.301

Вища математика

Бойко С.Б.

1.206

ТСПП

Гаджиріга, Літвінов

1.209

2

Укр. мова

Карпович О.П.

1.306

Культурологія

Чернова А.С.

1.301

Дискретна математика

Бойко С.Б.

1.206

Розробка КСЗ

Дубініна, Гаджиріга

1.209

1.205

3

Укр. література

Карпович О.П.

1.306

Біологія і екологія

Юрко Л.М.

1.301

Операційні системи

Гаджиріга,Федоров

1.209

1.205

Економіка ІТ-бізнесу

Панченко Н.С.

1.206

4

Фізична культура

Ярмошенко Ю.В.

1.303

Алгоритмізація

Літвінов, Дубініна

1.209

1.205

Німецька мова за ПС

Токмакова А.В.

1.206



Вівторок

1

Електротехніка

Довгопола С.О.

1.306

Фізика і астрономія 

Міфле-Чередниченко

1.301

Організація БД

Дубініна,Гаджиріга

1.209

1.205

-----------


2

Вс. історія, Чернова А.С

1.306

Комп'ютерна графіка

Чаусова,Гаджиріга

1.214

Фізичне виховання

Ярмошенко Ю.В.

1.303

------------


Географія, Черкашина

1.306

3

Математика

Федоренко Л.М.

1.306

Географія

Черкашина С.В.

1.301

Комп'ютерна схемотехніка

Чаусова, Федоров

1.214

Технологія комп'ю-терного проектування

Дубініна, Літвінов

1.209

Математика, Бойко

1.301

4

Інформатика

Чаусова, Бондаренко

1.214

Охорона праці

Найдиш Я.В.

1.301

Англ. мова за ПС

Лось Н.Д.

1.206

Тестування ПС і К

Федоров, Гаджиріга

1.209

1.205

WEB-технології

Федоров, Гаджиріга

1.209

1.205

5







ТСПП

Гаджиріга, Літвінов

1.209

1.205

Середа

1

Фізична культура

Ярмошенко Ю.В.

1.303

Укр. мова

Карпович О.П.

1.301

Об'єктно-орієнтовне програмування

Дубініна, Літвінов

1.209

1.205

Економіка ІТ-бізнесу

Панченко Н.С.

1.206

2

Фізика і астрономія 

Міфле-Чередниченко

1.306

Математика

Бойко С.Б.

1.301

Операційні системи

Гаджиріга,Федоров

1.209

1.205

Охорона праці в галузі

Назаренко М.О.

1.206

3

Біологія і екологія

Юрко Л.М.

1.306

Фізика і астрономія 

Міфле-Чередниченко

1.301

Дискретна математика

Бойко С.Б.

1.206

Технологія комп'ю-терного проектування

Дубініна, Літвінов

1.209

1.205


Виховна година


Виховна година


Виховна година


Виховна година


4



Культурологія

Чернова А.С.

1.301






Четвер

1

Захист України, ОМЗ

Кидалов, Токмакова

1.306

1.311

Історія України Бодрова А.А.

1.301

Організація БД

Дубініна,Гаджиріга

1.209

1.205

------------


2

Зарубіжна література

Токмакова А.В.

1.306

Алгоритмізація

Літвінов, Дубініна

1.209

1.205

Фіз. вихов.(секція)

Ярмошенко Ю.В.

1.303

------------


3

Хімія, Чебірюк О.М.

1.306

Фізична культура

Ярмошенко Ю.В.

1.303

Вища математика

Бойко С.Б.

1.206

Розробка КСЗ

Дубініна, Гаджиріга

1.209

Історія Укр., Бодрова

1.306

4

Фізика і астрономія 

Міфле-Чередниченко

1.306

Німецька мова

Токмакова А.В.

1.304



WEB-технології

Федоров, Гаджиріга

1.209

Громадянська освіта Нікуліна Н.В.

1.306

5







Тестування ПС і К

Федоров, Гаджиріга

1.209

1.205

П’ятниця

1

Математика

Федоренко Л.М.

1.306

Комп'ютерна графіка

Чаусова,Гаджиріга

1.214

Дискретна математика

Бойко С.Б.

1.206

-----------


2

Основи правознавства

Юрко Л.М.

1.306

Англійська мова

Кидалова О.В.

1.301

Вища математика

Бойко С.Б.

1.206

Тестування ПС і К

Федоров, Гаджиріга

1.209

1.205

3

Теорія алгоритмів

Бондаренко О.С.

1.306

Хімія 

Чебірюк О.М.

1.301

Комп'ютерна схемотехніка

Чаусова, Федоров

1.214

ТСПП

Гаджиріга, Літвінов

1.209

1.205

4

Інформатика

Чаусова, Бондаренко

1.214





WEB-технології

Федоров, Гаджиріга

1.209

1.205


Заст. директора з НР                     ____________         Л.О.Куріна


   Зав. денним відділенням           ____________         С.В.Черкашина