Витяг з наказу про зарахування № 158-С

від 29.07.2019

Агроінженерія 

бюджет

№ п/п

ПІБ

1.

Абдуллаєв Едем Рідванович 

2.

Аблецов Михайло Сергійович 

3.

Аблямітов Ахмад Мансурович

4.

Барвинський Віктор Геннадійович

5.

Башинський Володимир Олександрович 

6.

Бражко Данііл Олексійович 

7.

Буланов Денис Олегович 

8.

Вів’юрський Юрій Антонович 

9.

Гаврилко Артур Михайлович 

10.

Джемела Олександр Сергійович

11.

Ковальський Ярослав Васильович

12.

Козлов Владислав Русланович 

13.

Копшин Данило Дмитрович 

14.

Костік Олександр Олександрович 

15.

Кравець Олексій Миколайович 

16.

Лар’єв Віталій Олексійович 

17.

Латишев Вадим Андрійович 

18.

Ляховко Станіслав Тарасович 

19.

Мамін Данило Андрійович 

20.

Мірошниченко Юрій Русланович 

21.

Міхно Владислав Валерійович

22.

Можаєв Іван Євгенович 

23.

Пархоменко Данило Олегович 

24.

Петров Данііл Валерійович

25.

Петров Іван Іванович 

26.

Пономарьов Кирило Вікторович 

27.

Розанов Андрій Євгенович 

28.

Романов Максим Артемович 

29.

Сахацький Денис Олександрович 

30.

Сисоєв Дмитро Олександрович 

31.

Смик Олег Вікторович

32.

Стеценко Олександр Юрійович 

33.

Сукач Микита Олегович 

34.

Сукбасов Микита Костянтинович 

35.

Сутункін Віталій Євгенович 

36.

Тимошенко Олександр Сергійович 

37.

Черемісін Данило Миколайович

38.

Четвертак Вадим Юрійович 

39.

Щепілов Єгор Андрійович 

40.

Янощук Олександр Вікторович 


контракт

№ п/п

ПІБ

1.

Косарєв Кирило Сергійович

2.

Куріпко Вадим Михайлович

3.

Шевченко Владислав Юрійович



 


Витяг з наказу про зарахування № 158-С

від 29.07.2019

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

бюджет

№ п/п

ПІБ

1.

Анашкіна Вікторія Олександрівна

2.

Бакуменко Сергій Сергійович

3.

Богданов Микита Віталійович 

4.

Верещага Кирило Вікторович

5.

Гаврилов Євген Дмитрович 

6.

Галкін Нікіта Ігоревич 

7.

Горб Єгор Олегович 

8.

Єрмоленко Сергій Денисович 

9.

Єрмолов Дмитро Валерійович 

10.

Ільків Артьом Володимирович 

11.

Іщенко Василь Дмитрович 

12.

Капуков Данило Вадимович

13.

Клепач Владислав Володимирович 

14.

Колісников Ілля Костянтинович 

15.

Лопацький Микола Ігорович 

16.

Майдебура Данііл Владиславович

17.

Матюнін Андрій Леонідович

18.

Міхов Назар Михайлович 

19.

Монід Андрій Вікторович

20.

Ончев Костянтин Володимирович 

21.

Петриченко Микита Сергійович 

22.

Попелешко Данило Дмитрович 

23.

Радошкевіч Дмитро Олександрович 

24.

Тітов Ігор Дмитрович 

25.

Удонов Микита Андрійович

26.

Чернов Микита Андрійович 


контракт

№ п/п

ПІБ

1.

Латінський Дмитро Миколайович


 


Витяг з наказу про зарахування № 158-С

від 29.07.2019

Агрономія 

бюджет

№ п/п

ПІБ

1.

Бихкало Катерина Олексіївна 

2.

Білобабченко Марія Юріївна 

3.

Борисов Ігор Миколайович 

4.

Георгієв Артем Давидович 

5.

Глухова Діана Русланівна 

6.

Данилов Ілля Ігорович

7.

Довгаль Лія Сергіївна 

8.

Довженко Костянтин Олександрович 

9.

Дубова Юлія Костянтинівна 

10.

Красношапка Микита Сергійович 

11.

Лізогубов Олег Геннадійович 

12.

Лобурь Євген Євгенович 

13.

Оглу Артем Мойсейович 

14.

Передерій Семен Валерійович 

15.

Ткачов Данііл Вікторович 

16.

Халілова Емілія Тимурівна 

17.

Шафоростова Діана Андріївна 



 


Витяг з наказу про зарахування № 158-С

від 29.07.2019

Будівництво та цивільна інженерія 

бюджет

№ п/п

ПІБ

1.

Бондаренко Марія Олександрівна 

2.

Джурко Марія Максимівна 

3.

Жарких Тетяна Геннадіївна 

4.

Киреєв Данило Анатолійович 

5.

Коляденко Максим Миколайович

6.

Лаврентьєв Олег Іванович 

7.

Манькова Ганна Олексіївна

8.

Павліченко Кирило Олександрович 

9.

Русінкевич Данило Михайлович 

10.

Тєлєкова Анастасія Сергіївна 

11.

Харченко Сергій Олександрович 

12.

Цветкова Яніна Олександрівна 



 


Витяг з наказу про зарахування № 158-С

від 29.07.2019

Облік і оподаткування 

бюджет

№ п/п

ПІБ

1.

Артюх Анастасія Сергіївна

2.

Дзюбан Тетяна Дмитрівна

3.

Калінова Поліна Юріївна

4.

Карноза Дар’я Володимирівна

5.

Копоть Катерина Олександрівна

6.

Коробко Анастасія Сергіївна

7.

Лютікова Анастасія Вікторівна

8.

Полозова Інна Миколаївна

9.

Прокопеня Віра Андріївна

10.

Прокуда Маргарита Сергіївна

11.

Стеценко Вероніка Володимирівна

12.

Стремська Єлизавета Олександрівна

13.

Худякова Інна Василівна



 


Витяг з наказу про зарахування № 158-С

від 29.07.2019

Комп’ютерні науки 

бюджет

№ п/п

ПІБ

1.

Городецький Олег Віталійович 

2.

Димарчук Максим Юрійович 

3.

Желобецький Арсеній Павлович 

4.

Іванов Сергій Максимович 

5.

Карпович Олександр Андрійович 

6.

Кобець Богдан Сергійович 

7.

Коршунов Віталій Ігорович

8.

Круглик Віталій Андрійович

9.

Леонов Іван Леонідович

10.

Литвинчук Ярослав Володимирович 

11.

Міщенко Богдан Вікторович

12.

Остапенко Родіон Денисович

13.

Переверзєв Данііл Денисович

14.

Прилуцький Данііл Павлович 

15.

Проценко Ілля Миколайович

16.

Сєлюнін Нікіта Миколайович 

17.

Старостенко Дмитро Андрійович 

18.

Татаров Дмитро Сергійович 

19.

Урбан Віталій Дмитрович

20.

Шевчук Дмитро Іванович


контракт

№ п/п

ПІБ

1.

Марков Дмитро Ігорович

2.

Шаповалов Віталій Олександрович