Шановні студенти, та працівники коледжу!

1 вересня це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів. У цей день хочеться побажати нашим студентам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання.

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Ми впевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Успіхів Вам у праці та навчанні!

Урочистості з нагоди Дня знань відбудуться 1 вересня о 8.00!
Щиро запрошуємо всіх бажаючих завітати на свято!