День сім'ї

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

15 травня 2021 року уся наша країна відзначає день сім’ї – день наших з Вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі.  

Щорічно 15 травня в Україні й в усьому світі відзначається Міжнародний день сім’ї. Генеральна Асамблея ООН запровадила свято ще у 1993 роц за своїм рішенням А/RES/47/237 від 20.09.1993 р. 

Сім’я – це життєдайний осередок, що плекає найвищу цінність людства – дітей, цвіт нації, майбутнє народу. Сім’я  є невичерпним джерелом любові та тепла, міцним підґрунтям, на якому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

У всі часи повага і любов до батьків, подружня вірність були основою моралі українського народу, його головними суспільними цінностями. Ця одвічна істина й надалі має бути основою родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.

“Родина”, “рід”, які слова святі!
 Вони потрібні кожному в житті,
 Бо всі ми з вами гілочки на дереві,
 Що вже стоїть віки.

Мета свята — привернути увагу громадськості з різних країн світу до проблем, пов’язаних з інститутом сім’ї, підвищити знання соціальних і демографічних процесів.

Головна ідея свята - В ООН вважають сім’ю основним соціальним осередком суспільства, хоч і визнають, що сучасні тенденції дещо змінили уявлення про неї. Трансформації породили нові труднощі та виклики, тому щороку до свята вибирається певна тема, яка висвітлює ту чи іншу проблематику. Наприклад: створення родини на основі партнерства, сім’ї для людей будь-якого віку, вплив ВІЛ та СНІДу на добробут сім’ї, гендерна рівність і права дітей тощо.

Виходячи зі змісту, розробляються стратегії підтримки й розвитку, які орієнтовані на інтереси сім’ї. Розраховується, що їх виконання допоможе впоратися з бідністю й голодом, забезпечить добробут і здоров’я, доступ людей до освіти протягом всього життя.

Свято покликане об’єднувати людей різних вікових груп, націй і поглядів. Тож День сім’ї — це привід подбати про нужденних, дітей та старих, які залишилися без піклування. Тому 15 травня часто організовують благодійні акції.

Тож долучайтеся, проведіть це свято по-особливому, зробіть свій внесок у розв’язання проблем сімей у світі.

Детальніше про цей день Ви можете дізнатись в розділах: – Бібліотека -  Новини бібліотеки; 

Бібліотека – Кураторам.
Поделись с друзьями

Похожие новости