Ірина Мартиць - призер регіонального етапу конкурсу «Кращий студент 2018 року»

29 травня 2018 року у Скадовському технікумі ДВНЗ Херсонського державного аграрного університету відбулося засідання регіональної студентської Ради самоврядування аграрних технікумів та коледжів Запорізької та Херсонської областей, де представником студентського самоврядування від нашого навчального закладу була Єремєєва Ксенія — голова студентського самоврядування коледжу.
 Цього ж дня проходив традиційний регіональний етап конкурсу «Кращий студент 2018 року», на якому студенти технікумів та коледжів боролися за першість в конкурсі , доводячи, що мають кращі таланти.
 Наш коледж представляла Мартиць Ірина — студентка ІІІ курсу, сп. “Бухгалтерський облік”, яка посіла почесне ІІ місце . Протягом всього конкурсу Іринка доводила, що вона гідна звання «Кращій студент року 2018” . ЇЇ доречні та яскраві виступи захоплювали подих: гра на сопілці, українські народні танці та пісні, відео презентації на захист своєї професії, все свідчило про її серйозний підхід та відмінну підготовку до конкурсу. Щиро вітаємо, для нас Іринка справжній переможець!