Електромонтажна практика

З метою підвищення професійної майстерності студентів 3 курсу спеціальності «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі» щорічно проводиться електромонтажна практика під керівництвом Кидалова Ю.В.,Залеського А.В. та інших викладачів.

Під час практики студенти мають змогу набути необхідних знань та навичок майбутньої професії на створених в коледжі робочих місцях. Також програмою практики передбачені ознайомлювальні екскурсії на різні підприємства м. Мелітополя, зокрема ТОВ «Термоліт», ТП 150/35/10 кВ, приватне підприємство «Діміоріс». З метою розширення знань 31 травня студенти відвідали з екскурсією Запорізьку атомну електростанцію у м. Енергодарі, яка займає третє місце серед АЕС світу. Завдяки різноманітним методам проведення практики студенти починають усвідомлювати значимість та необхідність їх професії для сучасної України.