Робота експертної комісії МОН України у ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»

В період з 4 по 6 червня 2018 року у ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» з метою акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю 5.050 10101 «Обслуговування програмних систем і комплексів» працює експертна комісія Міністерства освіти і науки України у складі:
Кривуля Геннадій Федорович, доктор технічних наук, професор кафедри автоматизації проектування обчислювальної техніки Харківського національного університету радіоелектроніки, голова комісії;
Туренко Лариса Олександрівна, голова циклової комісії програмування та комп”ютерізації Державного навчального закладу «Дніпровський економіко-технологічний коледж».