Робота експертної комісії МОН України у ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»

З метою проведення первинної акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.09010103 «Виробництво і переробка продукції рослинництва» у Відокремленому структурному підрозділі «Мелітопольський коледж ТДАТУ» 30-31 травня 2018 року працює експертна комісія у складі:
голова комісії Рожков Артур Олександрович – завідувач кафедри рослинництва Харківського національного аграрного університету ім.. В.В. Докучаєва, доктор сільськогосподарських наук, професор;
Кучерявенко Олена Петрівна – голова циклової комісії агротехнічних дисциплін Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О.Майнової», викладач вищої категорії.

Члени експертної комісії провели наради з адміністрацією, співбесіди з працівниками та студентами коледжу, відвідали навчальні лабораторії, дослідно-демонстраційну ділянку.

Проаналізовано стан навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, організації навчальної та методичної роботи.

Здійснено аналіз виконання студентами комплексних контрольних робіт.