Всесвітній День доброти

13 листопада, у Всесвітній День доброти, студенти 1-4 курсів спеціальності 201 «Агрономія» відвідали Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, де була проведена для них екскурсія. Декан факультету АТЕ Іванова Ірина Євгенівна провела з ними бесіду про складність вибору професії і можливість подальшого навчання студентів після закінчення коледжу. Також була проведена профорієнтаційна робота відповідальним секретарем приймальної комісії Чижиковим І.О.зі студентами - їм докладно розповіли про умови вступу до університету, роз’яснили всі, пов’язані з цим, питання. По завершенню зустрічі були зроблені групові пам’ятні фото з деканом факультету АТЕ.