МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БУХГАЛТЕРА

Дата 10 листопада було обрано не випадково - 10 листопада 1494 у Венеції була опублікована книга «Все про арифметику, геометрії і пропорції», автором якої був Луки Пачіолі, який у ній спробував підсумувати знання про математику того часу. Одна з глав цієї книги називалася «Про рахунки та інші записи», Пачіолі описав використання журналів-ордерів і регістрів бухгалтерського обліку, також він зробив прогноз щодо того, що службовець не зможе спокійно лягти спати до тих пір, поки дебіт не зійдеться з кредитом. Також у книзі було дано багато інших термінів, прикладів, одним словом, книга містила спеціальні знання, що вимагаються для повноцінної роботи бухгалтера.

Бухгалтерія - одна з точних і найважливіших професій. Без бухгалтерів зараз не можливо уявити собі життя, адже бухгалтерія так чи інакше стосується кожної цивілізованої людини. Від блискучих знань і досвіду наших бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки.

На передодні   свята, 7 листопада,на кафедрі «Облік і оподаткування» ТДАТУ була проведена гра «Бухгалтер: чаклун і властелін». Команда коледжу  показала кмітливість та зайняли почесне ІІІ місце серед 6 команд. Переможці отримали грамоти та солодкі призи.