«Фестиваль талантів першокурсника»

«Фестиваль талантів  першокурсника»

30 жовтня в гостинному актовому залі ВСП "Мелітопольський коледж  ТДАТУ» відбулася традиційна для нашого коледжу подія - «Фестиваль талантів  першокурсника». Цей творчий марафон об’єднав величезну кількість талановитих людей, які нещодавно стали членами великої студентської сім’ї ВСП "Мелітопольський коледж  ТДАТУ».

«Фестиваль першокурсника» - це залучення першокурсників до  культурних традицій навчального закладу, їх адаптація в нових умовах студентського життя, а також  можливість проявити свої таланти.

Захід залишив чимало яскравих і незабутніх вражень. Шансом виступити на сцені скористалися всі першокурсники. Вони постаралися на славу! Це був їх день! І нічого не могло стати їм на заваді. Хлопці та дівчата   показали на що вони здатні.

Фестиваль   складався з двох раундів: перший раунд - візітка, де наші першокурсники представляли свою групу, а другий раунд - це творчий конкурс,  в якому студенти показували свої таланти.

Підводили підсумки  фестивалю  вельмишановне журі у складі :

• Ткачук Світлана Валеріївна - заступник директора з виховної роботи ,
  • Куріна Людмила Олександрівна - заступник директора з навчальної роботи ,
  • Нікуліна Наталя Володимирівна – завідувачка методичним кабінетом, викладач - методист,
  • Загорко-Гребннікова Вікторія Юріївна - художній керівник,
  • Филоненко Артем - голова студентської ради .

Брали  участь сім груп згідно жеребкуванням у такому порядку :

1. 111 група, куратор Гаджирига И.С
  2. 311група,куратор Чебірюк О.В
  3. 511 група, куратор Ильяшенко Е.С
  4. 611 група, куратор Чаусова Н.В
  5. 211 група, куратор Бондаренко О.С
  6. 112 група, куратор Волошин А.А
  7. 411 група, куратор Юрко Л.М

Підведення підсумків було дуже не простим рішенням для журі, адже всі учасники яскраво проявили себе. Після невеликої наради були оголошені переможці:

• 1 місце отримала дівоча   група 411 із куратором Юрко Лаурою Михайлівною;
  • 2  місце виборола група 211, куратор   Бондаренко Олена Станіславівна;
  • 3  місце, вперше за історію коледжу, розділили між собою три групи : 511-  куратор  Ільяшенко Евгенія Сергіївна , 611- куратор  Чаусова Наталія  Володимирівна та 111 група куратор - Гаджирига Іван Сергійович.

Дипломом учасника  нагороджені групи:

• 112 куратор Волошин Андрій Анатолійович
  • 311 Чебірюк Оксана  Володимирівна

Всі учасники отримали солодкі призи. Журі не забули і про студентську раду коледжу та кураторів, які також були нагороджені за допомогу в організації свята та підтримку першокурсників.

Дякуємо учасникам - за подароване свято , а глядачам - за увагу та щирі оплески.