admin

День визволення міста – це для нас священна дата, символ гордості і слави, мужності і відваги, єдності і згуртованості народу. Свобода дісталася нам нелегко - ціною тисяч життів мирних мелітопольців, загиблих в роки війни. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед їхньою світлою пам'яттю і з кожним роком ми все сильніше пишаємося подвигом, силою, безстрашністю і героїзмом тих, хто відстояв наше право на свободу і життя.
Події  Великої Вітчизняної війни все далі відходять у вічність, в глиб історії. Але ми - нащадки народу-переможця - зобов'язані зберегти і передати правду нашим дітям і майбутнім поколінням.
14 жовтня, середа

Вітаємо з Днем захисника України!
Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

admin

Виставка спрямована на профілактику розповсюдження наркоманії серед учнівської та студентської молоді, а також пропаганду здорового способу життя.
Наркоманія залишається важливою соціальною і медичною проблемою, оскільки наслідки цього явища мають згубний вплив на все суспільство.
admin

У коледжі відбувся інформаційно-освітницький захід до Дня Соборності України, проведений спільно з працівниками Мелітопольської Центральної міської бібліотеки імені Лермонтова для студентів І-ІІ курсів.

admin

22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, наша держава відзначає День соборності. В українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць. В 2020 році українці святкують 101-у річницю об’єднання України.

admin

Незважаючи на холодну і вітряну погоду, 21 листопада студенти 4 курсу спеціальності 201  « Агрономія» в рамках проходження практики « Агрохімія» відвідали Мелітопольську дослідну станцію садівництва. Там с майбутніми агрономами радо поділилися практичним досвідом і провели екскурсію в лабораторії агрохімії. Дякуємо за теплу зустріч!

admin

В Всесвітній день доброти в 11:20 у холі ЦКІД ТДАТУ було проведено ярмарок солодощів «Молодь ТДАТУ та життя»  на підтримку нашого студента Румянцева Данила.

admin
13 листопада, у Всесвітній День доброти, студенти 1-4 курсів спеціальності 201 «Агрономія» відвідали Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, де була проведена для них екскурсія.