admin

У коледжі відбувся інформаційно-освітницький захід до Дня Соборності України, проведений спільно з працівниками Мелітопольської Центральної міської бібліотеки імені Лермонтова для студентів І-ІІ курсів.

admin

22 січня у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, наша держава відзначає День соборності. В українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць. В 2020 році українці святкують 101-у річницю об’єднання України.

admin

Незважаючи на холодну і вітряну погоду, 21 листопада студенти 4 курсу спеціальності 201  « Агрономія» в рамках проходження практики « Агрохімія» відвідали Мелітопольську дослідну станцію садівництва. Там с майбутніми агрономами радо поділилися практичним досвідом і провели екскурсію в лабораторії агрохімії. Дякуємо за теплу зустріч!

admin

В Всесвітній день доброти в 11:20 у холі ЦКІД ТДАТУ було проведено ярмарок солодощів «Молодь ТДАТУ та життя»  на підтримку нашого студента Румянцева Данила.

admin
13 листопада, у Всесвітній День доброти, студенти 1-4 курсів спеціальності 201 «Агрономія» відвідали Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, де була проведена для них екскурсія.
admin

На передодні   свята, 7 листопада,на кафедрі «Облік і оподаткування» ТДАТУ була проведена гра «Бухгалтер: чаклун і властелін». Команда коледжу  показала кмітливість та зайняли почесне ІІІ місце серед 6 команд. Переможці отримали грамоти та солодкі призи.

admin

Шановні викладачі, студенти та співробітники!

Повідомляємо Вам, що до бібліотеки коледжу надійшли нові підручники циклу загальноосвітніх дисциплін.

admin

30 жовтня в гостинному актовому залі ВСП "Мелітопольський коледж  ТДАТУ» відбулася традиційна для нашого коледжу подія - «Фестиваль талантів  першокурсника». Цей творчий марафон об’єднав величезну кількість талановитих людей, які нещодавно стали членами великої студентської сім’ї ВСП "Мелітопольський коледж  ТДАТУ».