Витяг з наказу про зарахування № 158-С

від 29.07.2019

admin

7-8 червня у Мелитополі проходив ХVІ відкритий Всеукраїнський турнір «Кубок Мелітополя» з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Зі 160 спортсменів, що брали участь у змаганні, честь нашого міста відстоювали 4 студента ОСП “Мелітопольського коледжа ТДАТУ”.

admin
16 квітня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся Національний форум «Українська державність: витоки, етапи становлення та розвитку», організований Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» імені Василя Стуса».
admin
Підготовка водіїв категорії "В" у ВСП "Мелітопольський коледж ТДАТУ"
admin

27-28 травня 2019 р. у м. Харків відбулися зональні змагання Всеукраїнської спартакіади з міні-футболу серед студентів аграрних ВНЗ I-II рівнів акредитації. Змагання проходили в запеклій боротьбі за кожний метр майданчика. Наші футболісти проявили велике бажання бути кращими та майстерність в іграх проти команд суперників...

admin
Оголошено набір на підготовчі курси! Запрошуємо випускників 9-х класів пройти двотижневі підготовчі курси с 01.07.2019р. по 13.07.2019р.
admin
Голосуйте за студентку ТДАТУ у конкурсі за посиланням:
admin
У культурі практично будь-якого народу є речі, які відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи.