admin

Жовтень знаменний красивим світлим святом – Днем народження одного з найстаріших навчальних закладів Мелітопольщини та півдня України. 8 жовтня 2019 року ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» відсвяткував 88-му річницю з дня заснування.

admin

В 2019 році в Україні День вчителя (День працівників освіти чи День освітянина) припав на 6 жовтня. Працівники освіти вносять визначальний вклад у розвиток України, формують нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

admin
29 вересня 2019 року місту Мелітополь виповнилось 235 років. За доброю традицією в День міста було організовано ярмарок та різнопланові виставки.
admin

Михайло Михайлович Коцюбинський народився 17 вересня 1864 року у Вінниці. Помер 25 квітня 1913 р. в Чернігові. Класик української літератури. Вивів національну літературу на європейський рівень. Його називали українським імпресіоністом.

admin

Щиро вітаю вас з початком нового навчального року. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень. До самостійного життя.

Витяг з наказу про зарахування № 158-С

від 29.07.2019

admin

7-8 червня у Мелитополі проходив ХVІ відкритий Всеукраїнський турнір «Кубок Мелітополя» з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Зі 160 спортсменів, що брали участь у змаганні, честь нашого міста відстоювали 4 студента ОСП “Мелітопольського коледжа ТДАТУ”.