«Ліга амбітних студентів»

Студенти коледжу взяли участь у масштабному святкуванні Всесвітнього дня студентів. Спеціально до свята мелітопольська влада організувала вечірку «Ліга амбітних студентів», яка відбулася в ДК Залізничників.У Будинку культури зібралися найактивніші та найамбіційніші студенти вузів, учні всіх навчальних закладів міста. Головна умова участі у паті – бути вакцинованим від коронавірусу.
Для молоді було продумана достатня кількість цікавих розваг: кибер-спорт чемпіонат, гра в настільний футбол, селфі-дзеркало та надсучасний селфі-спінер. В конференц-залі накрили фуршетні столики, а кавер-гурт «Лимонад» розважав студентів сучасними музичними композиціями.