Онлайн-батл до Дня студента

17 листопада наукова бібліотека та студентські команди ТДАТУ та ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ» взяли участь у Всеукраїнському Digital інтелектуальному онлайн батлі «#КОД СТУДЕНТА: або пан або пропав», який був присвячений Міжнародному дню студента.
Організатори: наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв, Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка, Харківське обласне відділення УБА. Співорганізатори: бібліотеки університетів, інститутів та коледжів України.
Міжнародний день студента: свято, яке об’єднує. Ось і наш цифровий онлайн батл об’єднав студентство з різних куточків України: Харкова, Мелітополя, Києва, Житомира, Сум, Львова, Умані, Дніпропетровська, Мукачева, Вінниці, Слов’янська.
Запрошення до гри отримав і Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ, який достойно заявив про себе у попередньому Батлі. Команда коледжу – це студенти другого курсу: Євген Петрущенко, Альона Семенюк, Анастасія Моісеєнко, Денис Онищенко, Роман Романов.
Координатор гри від Мелітопольського коледжу – Світлана Ткачук, заступниця директора з виховної роботи.
Розпочався онлайн захід флешмобом, під час якого команди оголосили гасла своїх закладів освіти.
Гра включала в себе 25 питань, що були пов’язані зі святом Міжнародного дня студента, традиціями студентства та розпочалась із запитання для розминки: «Як називається шапка студента-випускника?» (конфедератка).
Вже традиційно гра проходила на платформі цифрового інструменту навчання Kahoot, де для перемоги потрібні не тільки знання, а й швидкість відповіді.
Питання гри були досить різноманітні: «У якому місті України встановлено пам’ятник Шарі?» (Київ), «Який предмет приносить удачу на іспиті?» (монета 5 копійок), «Оберіть три міста, де було встановлено пам’ятник студенту?» (Харків, Острог, Донецьк), «Назвіть гру №1 у світі ХХ століття, до випробування якої були залучені студенти?» (Кубик Рубіка), «Оберіть університет, де навчалися, чи працювали три лауреати Нобелівської премії?» (Харківський національний університет ім. В. Каразіна), тощо.
Кращий результат команди Мелітопольського коледжу – це 8 місце, яке зайняла студентка другого курсу (Комп’ютерні науки) Анастасія Моісеєнко.
Вітаємо нашу команду, які ввійшла в десятку кращих учасників серед 86 гравців інтелектуального батлу, с такими гарними результатами та бажаємо нових звершень!