Вітання до Міжнародного дня студента

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

 Шановні студенти!

 Вітаємо вас зі світом молодості, оптимізму та романтики – Міжнародним днем студента!


 



 
 
 


Адміністрація коледжу та педагогічний колектив вітає вас з цим чудовим святом. Бажаємо вірити в себе і прагнути до мрії, не залишати своїх надій і очікувань, свідомо вчитися і поповнювати свій чемоданчик потрібними знаннями, примножувати свою життєву енергію, присвячувати себе цікавим і веселим захопленням, позбавлятися від ліні та страху, надихатися любов’ю і летіти назустріч щастю.

Бажаємо вам успіхів у навчанні, яскравих та незабутніх моментів студентського життя та нехай завжди збуваються ваші мрії та надії. 

Хочемо відзначити найкращих студентів та нагородити грамотами, а саме:

Нагородити студентів грамотами за відмінні та добрі показники у навчанні,  у громадському та культурно-масовому житті коледжу за списком:



Група 1М–20 + 1Мп–21 + 1Мс–21 (121)

1.

Антропов Андрій Юрійович

2.

Ібрагімов Айдер Ділявєрович

3.

Макаров Михайло Анатолійович

4.

Татаренко Олексій Владиславович

Група 2М–20 + 2Мп–21 (122)

5.

Звєрєв Данило Олександрович

6.

Д’яков Артем Олегович

7.

Максименко Андрій Олександрович

Група 1М–19 + 1Мп–20 (131)

8.

Черемісін Данило Миколайович

Група 2М–19 + 2Мп–20 + 2Мс–20  (132)

9.

Копшин Данило Дмитрович

10.

Щепілов Єгор Андрійович

11.

Можаєв Іван Євгенович

12.

Сукбасов Микита Костянтинович

13.

Вів’юрський Юрій Антонович

14.

Пархоменко Данило Олегович

15.

Міхно Владислав Валерійович

16.

Романов Максим Артемович

17.

Петров Динііл Валерійович

18.

Сутункін Віталій Євгенович

19.

Пономарьов Кирило Вікторович

Група 1М–18 + 1Мп–19 (141)

20.

Мірошніченко Олександр Володимирович

Група 2М–18  (142)

21.

Євтушенко Ярослав Ігорович

22.

Ємельянов Владислав Валерійович

23.

Карпенко Євген Геннадійович

24.

Кірічков Валерій Олександрович

Група 1Г–20 (321)

25.

Гаркуша Катерина Олександрівна

26.

Ладнікова Софія Сергіївна

27.

Кожевнікова Вікторія Андріївна

28.

Рибнікова Аліса Дмитрівна

Група 1Г–19 + 1Гп–20 (331)

29.

Павліченко Кирило Олександрович

30.

Кузьмін Роман Васильович

Група 1А–20 + 1Ап–21 (521)

31.

Вишняков Олександр Олександрович

32.

Каширкіна Вікторія Олександрівна

33.

Малишевський Юрій Ігорович

34.

Федюшкіна Надія Дмитрівна

35.

Харуба Анастасія Андріївна

Група 1А–19 + 1Ап–20 (531)

36.

Глухова Діана Русланівна

37.

Халілова Емілія Тимурівна

Група 1А–18 (541)

38.

Горін Ілля Миколайович

39.

Наумов Данило Олександрович

Група 1Е–20 + 1Еп–21 (221)

40.

Гнатко Родіон Андрійович

41.

Дудін Гліб Андрійович

42.

Дульцев Євген Олександрович

43.

Кириченко Дмитро Васильович

44.

Компанієць Роман Тимофійович

45.

Копилов Микита Юрійович

46.

Приступа Микита Олександрович

47.

Смуригін Михайло Володимирович

48.

Таралешко Дмитро Сергійович

49.

Шашенко Андрій Володимирович

50.

Шкіндер Олександр Юрійович

51.

Ярочкін Станіслав Сергійович

52.

Торбунов Максим  Максимович

53.

Черкасов Олег Олександрович

Група 1Е–19 + 1Еп–20 (231)

54.

Матюнін Андрій Леонідович

55.

Іщенко Василь Дмитрович

56.

Петриченко Микита Сергійович

57.

Лопацький Микола Ігорович

Група 1Е–18 + 1Еп–19 + 1Ес–19 (241)

58.

Головін Володимир Андрійович

59.

Рибніков Олег Дмитрович

60.

Поторокін Микита Віталійович

61.

Романенко Артур Сергійович

Група 1Б–20 + 1Бп–21 (421)

62.

Онищенко Денис Олександрович

63.

Проскурня Дар’я Анатоліївна

64.

Бурдюг Валерія Владиславівна

65.

Семенюк Альона Валеріївна

66.

Каргополова Каріна

Група 1Б–19 + 1Бп–20  (431)

67.

Балицька Кристина Сергіївна

68.

Дзюбан Тетяна Дмитрівна

69.

Коробко Анастасія Сергіївна

70.

Прокопеня Віра Андріївна

71.

Стеценко Вероніка Володимирівна

72.

Худякова Інна Василівна

73.

Коновальська Дарія Дмитрівна

Група 1П–20+ 1Пп–21 (621)

74.

Петрущенко Євген Андрійович

75.

Бур’янов Ярослав Ігорович

76.

Моісеєнко Анастасія Олександрівна

77.

Москалюк Тетяна Анатоліївна

78.

Петряник Микита Костянтинович

79.

Яковець Валерій Олександрович

80.

Олійник Жанна Вікторівна

81.

Зубов Андрій Олексійович

82.

Собакарьов Ростислав Васильович

Група 1П–19 + 1Пп–20 (631 )

83.

Шевчук Дмитро Іванович

84.

Димарчук Максим Юрійович

Група 1КН–18 + 1Пп–19 (641)

85.

Матвійко Станіслав Володимирович

86.

Барановський Єлисей Сергійович

87.

Галамай Дар’я Олександрівна

88.

Кравчук Дмитро Олексійович


2. Нагородити грамотами студентів за спортивні досягнення, за списком:


Група 1М–19 + 1Мп–20 (131)

1.

Башинський Володимир Олександрович

2.

Мамін Данило Андрійович

Група 2М–18  (142)

3.

Захаров Іван Олексійович

4.

Тригуб Микола Віталійович

Група 1Г–19 + 1Гп–20 (331)

5.

Павліченко Кирило Олександрович

Група 1А–20 + 1Ап–21 (521)

6.

Малишевський Юрій Ігорович

Група 1А–19 + 1Ап–20 (531)

7.

Борисов Ігор Миколайович

Група 1Е–20 + 1Еп–21 (221)

8.

Копилов Микита Юрійович

Група 1Е–18 + 1Еп–19 + 1Ес–19 (241)

9.

Сінча Андрій Володимирович






Поделись с друзьями