Знання мови - одна з передумов успіху

До Дня української писемності і мови, який щорічно святкується країною 9 листопада, викладачем Лось Н. Д. був проведений мовознавчий турнір "Знання мови-одна з передумов успіху". Це було підсумкове заняття-закріплення вивченого матеріалу. В цьому заході взяли участь студенти 411 групи, які активно відповідали на поставлені запитання з історії розвитку української мови, ділилися цікавими фактами, виправляти помилки у вправах, розгадували ребуси, складали вірші.
Хоча формат проведення турніру був незвичним-дистанційним, студенти із задоволенням взяли в ньому участь, доводячи, що у вивченні мови перешкод немає.