#МОВА: моя, твоя, наша

11 листопада відбувся онлайн захід – Всеукраїнський Digital студентський інтелектуальний турнір «#МОВА: моя, твоя, наша».Організатори: наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв, Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка, Харківське обласне відділення УБА. Співорганізатори: бібліотеки університетів, інститутів та коледжів України. Партнери: Корпорація «Ранок».
Цифровий турнір був присвячений Дню української писемності та мови.
Мета: формування навичок і потреби в читанні серед студентської молоді за допомогою цифрових технологій, популяризація іміджу бібліотеки як хабу цифрової освіти, осередку формування цифрової грамотності; активізація співпраці бібліотек.
Географія учасників четвертого онлайн Батлу цього разу була досить велика: Краматорськ, Суми, Харків, Мелітополь, Київ та ін. В онлайн турнірі прийняли участь 115 студентів – представників 18 ЗВО України. Гра проходила на платформі цифрового інструменту навчання Kahoot.
Учасниками турніру від Мелітопольського коледжу стали студенти другого курсу: Євген Петрущенко, Альона Семенюк, Анастасія Моісеєнко, Денис Онищенко, Валерія Бурдюг, Тетяна Москалюк, Жанна Олійник, Каріна Каргополова.
Координатор гри від Мелітопольського коледжу – Світлана Ткачук, заступниця директора з виховної роботи.
Кращим з команди коледжу Денис Онищенко, який серед 115 учасників турніру посів 20 місце.
Всі учасники гри отримали сертифікати, а координатори відзначені подяками.
Розпочалася гра з розминки, треба було згадати найбільше українське слово, яке складається із 30 літерів – «дихлордифенілтрихлорметилметан» (назва одного з пестицидів).
 Питання гри були досить різноманітні, наприклад треба було розташувати слова в такому порядку, щоб скласти прислів’я про мову, відповісти, що означає колоритне українське слівце «розгостіться», хто такий «кметь», визначити наскільки ти сильний в українській говірці, обрати слово, яке в українській мові має найбільший синонімічний ряд – 45 синонімів, тощо. Взагалі гравці відповіли на 24 питання.
Дякуємо організаторам за таку чудову можливість для наших студентів брати участь у цікавих та змістовних інформаційних заходах. А учасникам онлайн гри бажаємо нових звершень.
Наступна інтерактивна тематична онлайн-вікторина відбудеться 17 листопада до Міжнародного дня студентів.