Турнір поколінь

1 серпня в Мелітопольському районі пройшли змагання з триатлону «Турнір поколінь». Цей вид спорту передбачає проходження на час учасниками кількох етапів. Це заплив, гонки на велосипедах і забіг. Так, спортсмени повинні були пробігти крос на відстань 9 000 метрів, взяти участь в запливі на 1500 метрів і велокросі на 35000 метрів. У змаганнях традиційно взяли участь їх засновник мелітопольський міський голова Сергій Мінько і його заступник Іван Федоров.
Кращих визначали в особистому заліку та командному.

У командному заліку (в складі команди «Professional») брав участь студент2 курсу спеціальності "Агроінженерія" ВСП «Мелітопольский коледж ТДАТУ» Андрій Антропов. За результатами змагань команда посіла 2 місце.
Пишаємося нашим спортсменом, бажаємо сил і нових звершень йому та його команді!