#ВИПУСК_2021

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

У ДОБРИЙ ЧАС!
ДО НОВИХ ЗВЕРШЕНЬ!
З НОВИМ СТАРТОМ!


Вітаю із випуском й радості зичу,
 Хай успіх завжди прикрашає обличчя,
 Життя хай натхненням і щастям вирує,
 І миті гармонії доля дарує!

Люба моя 431 група! 
Настала знаменна, визначна дата у вашому житті. Ви стали фахівцями своєї справи, впевнено крокуєте у професійне життя!
Бажаю Вам здоров’я, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!Перед вами відкрилися тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність вам допоможуть знання та уміння,  отримані у стінах нашого коледжу.
Сьогодні з гордістю ми можемо називати вас фахівцями своєї справи. Ми вже не називаємо вас дітьми – ви дорослі та впевнені в собі люди.  Пам’ятайте своїх викладачів, які провели вас тернистим шляхом в країну професійних знань і навичок.
Усі ви дуже талановиті, перемоги були вашими супутниками у студентському житті. Перше місце у конкурсах «Дебют першокурсника», «Козацькі розваги», на спартакіаді першокурсника…Активна участь в тижнях циклової комісії " Облік та оподаткування", в заходах із спеціальності, які проводились на кафедрах ТДАТУ .  І це ще не весь список перемог!
Як це було?
Креативною, творчою, організатором свят усі три роки була наша староста Анастасія Благочева. Без її художніх ідей не проходило жодне свято коледжу та групи. 
Активістками у науковому житті спеціальності «Облік і оподаткування» були веселі, надзвичайно добрі, відповідальні Яна Турчина, Юлія Симченко, Діана Озерова. Жодна конференція чи форум не обходились без їх участі.
Перші помічники куратора, комунікабельні, доброзичливі Дар`я Суєцька, Тетяна Лавриненко завжди поспішали на допомогу.
Видатні спортсмени групи, чемпіони міста, області - це Станіслав Кутєпа та Федорова Ірина. 
Уважний, доброзичливий, щирий, креативний Ісмет Шукуров – медійний центр нашої групи.
Мені важко описати вас кількома словами. Для кожного у мене є багато тепла і любові! І ви це знаєте, я впевнена!
Я хочу звернутися зі словами вдячності до ваших батьків, які були поруч з вами протягом трьох років навчання. ДЯКУЮ ВАМ, шановні батьки, за допомогу, за підтримку, за вашу небайдужість, хвилювання, телефонні дзвінки.
Трепет у серці, надія в душі, адже попереду самостійний шлях до успіху та здійснення мрій. 
Хочу побажати оптимістичного настрою і абсолютної впевненості в своїй удачі. Нехай старт у доросле життя буде добрим, нехай подальший шлях буде ознаменований щастям і радістю. Бажаю з інтересом освоювати улюблену професію і неодмінно знайти себе у цьому житті!
Кожний кінець – це тільки початок! З новим стартом!
Щасливої долі Вам!

З любов`ю, Малюта Ірина Вікторівна, куратор 431 групиЩасливої дороги, випускники!!! 
Студентські роки золоті —
 Веселі і бурхливі!
 Вони найкращі у житті —
 Безхмарні та щасливі!

Студентські роки - це найкраща пора в житті молоді. Саме за час студентства кожний стає по - справжньому дорослою людиною, пізнаючи щось нове, вирішуючи нові задачі.
Ось і промайнули чотири роки нашого з вами життя в стінах коледжу. Любі  студенти, випускники позаду контрольні, семінари, екзамени, практика – учбовий процес, а напередодні свято, якого немає в жодному  календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Це свято – день закінчення коледжу. Вже завтра перед вами відкриваються тисячі доріг. Кожен з Вас обере свій особистий життєвий шлях. Але завжди пам’ятайте, що ви є випускниками ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ», спеціалістами своєї галузі – агрономами.     Про кожного з Вас можна сказати дуже багато приємних слів, за чотири  роки навчання ви проявили себе цікавими особистостями. 
Відмінницями навчання 3 і 4 курсу за спеціальністю "Агрономія" стали наші красуні, розумніці- Лариса Жмаєва, Сафоннікова Тетяна, Рудченко Алла. Дякую за вашу працю!
Протягом чотирьох років дівчата нашої групи Ліновецькая Ангеліна, Сафоннікова Тетяна, Хуршудян Лілія танцювали в гуртку коледжу " Творчість" і брали участь в різних музичних заходах коледжу тощо. Дівчата нашої групи буди і назавжди залишаються справжніми зіроньками!
Спортсменами групи і коледжу були Бас Микита і Лебідка Дмитро (легка атлетика). Микита Бас - зірка коледжу з футболу, учасник різного рівня змагань від міських до обласних. Ми пишаємося нашими хлопцями!
Старостою групи 3,4 курсів став Хмарук Андрій, зібраний, організований, відповідальний - помічник студентам і куратору. Дякую тобі, Андрію, за все!
Також хочу подякувати всій групі за те, що ви були в моєму житті, зате, що поряд з вами я  теж   вчилась  і пізнавала нове. 
А ще я хочу подякувати Вашим батькам, які завжди підтримували і допомагали Вам усі студентські роки  турботою, порадою, підтримкою.
Низький уклін батькам студентів і батьківському комітету групи,  які пройшли цей шлях разом із дітьми. 
Любі мої випускники! Я бажаю вам щастя та наснаги у вашому дорослому житті. Життя є складна і захоплива мрія. Лише велике прагнення до ідеалу зробить вас щасливими, добрими, привітними, чуйними до чужого горя. Поспішайте жити і творити добро.

З любов’ю, О.С.Чернова.

Як швидко летять роки! 

Як швидко летять роки! Стрункі і сильні юнаки,  які стали зовсім дорослі, серйозні,  розумні, розсудливі з бажанням стати найкращими спеціалістами у своїй галузі. Ці хлопці приходили до мене зі своїми проблемами за порадою, або ділилися своїми досягненнями, щоб я порадів  разом з ними, розповідали про  плани   на майбутнє. У цьому, напевно, моє вчительське щастя, у  щедрій особливій  довірі. В ній ми черпаємо сили й ентузіазм для нашої такої непростої, але такої потрібної праці. Для мене було щастям розділити з ними чотири роки навчання. І ось я звертаюся до своїх студентів, як до випускників коледжу та молодих фахівців:
У цей чудовий день я хочу від усього серця привітати вас із закінченням коледжу! Ви пройшли надзвичайно важливий етап, і сьогодні символічно починаєте нову сторінку життя.
Вірю, що вступите ви на цей шлях достойно. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Бажаю вам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості!
 
З повагою, К.В. НестеренкоДОРОГІ МОЇ СТУДЕНТИ ГРУПИ 241 – ВИПУСКНИКИ 2021 РОКУ!

Промайнули чотири роки, як 1 вересня 2017 року ви стояли на першій лінійці ВСП «МК ТДАТУ» зі своїм першим куратором Залеським Андрієм Васильовичем, такі сором’язливі юнаки, яких посвячували у студенти - це були ви, мої шановні випускники 1Е-17! Перед вами був невідомий коледж, було невідоме студентське життя: пари, заліки, сесії та багато іншого, чого раніше не відбувалося в шкільному минулому. 
А тепер позаду контрольні, семінари, заліки, іспити, практики – навчальний процес, а напередодні свято, якого не має в жодному календарі – воно буває лише раз у житті. Це свято – ДЕНЬ ЗАКІНЧЕННЯ КОЛЕДЖУ! Останній раз відчуйте студентське життя у рідному коледжу, озирніться навколо та запам’ятайте усе добре, радісне, що було з вами в аудиторіях коледжу, тих людей, які вкладали у вас весь свій професіоналізм, усю свою душу та кохання  для того, щоб ви закінчили цей навчальний заклад  і стали фахівцями у своїй галузі.
Дорогі мої, про кожного з вас можна сказати дуже багато приємних слів, кожен з вас за роки навчання проявив себе, став для мене, другого вашого куратора, Бойко Світлани Борисівни, другом, надійною опорою в громадських справах, з відповідальністю виконуючи різні доручення. Наша група брала участь в усіх загальноколеджівських заходах, «трудових десантах», чергуваннях по коледжу, міських заходах і мітингах та інше. Хочу подякувати вам всім за те, що були з нами, за те, що поряд з вами я теж вчилася, пізнавала багато цікавого, разом з вами розвивалася у виховної діяльності.
Особисту подяку хочеться висловити Бессараб (Науменко) Анастасії, Димарчуку Данину, Ткаченко Данилу, Яніну Артему за те, що будь-яке доручення виконувалося швидко, чітко, не потребувало контролю та нагадування. Дякую за надійність і відповідальність! Також дякую нашим спортсменам, які завойовували спортивні нагороди для коледжу та підвищували рейтинг нашої групи: Гіренко Олексію, Димарчуку Данилу, Кауфману Данилу, Мосальову Родіону.  
А ще хочу подякувати   вашим батькам, які підтримували і допомагали вам усі студентські роки, своєю турботою, порадою. Вашим батькам є ким пишатися! Дякую за батьківський подвиг кожному! Особисту подяку хочу виразити батьківському комітету групи: Димарчук Юлії Олександрівні, Янінії Наталії Анатоліївні, які завжди були поруч зі мною у вирішенні різноманітних потребах групи. 
Любі мої випускники, група 1Е-17! 
Вже завтра перед вами відкриються тисяча доріг і кожен з вас обере свій життєвий шлях. 
Щиро бажаю вам щастя та наснаги у вашому дорослому житті, досягнення усіх цілей, прекрасного майбутнього. У житті не має рівних стежок, тільки прагнення до ідеалу зробить вас щасливими, добрими, привітними, чуйними до чужого горя. Не будьте байдужими, поспішайте жити і творити добро!
З радістю буду чекати зустрічі з кожним із вас!

З любов’ю та повагою, завжди ваша, куратор Світлана Борисівна БойкоНа порозі дорослого життя

 Настала хвилююча мить, коли  позаду залишилися цікаві лекції, змістовні практичні заняття, численні виховні заходи та веселі свята. Студенти стали дипломованими фахівцями. Позаду чотири роки щасливого і безтурботного студентського життя, чотири роки навчання в коледжі, які промайнули дуже швидко, але вірю залишили свій слід в серці кожного студента 341 групи. Це мить, коли студенти стоять дійсно на порозі дорослого життя. Мить значуща і серйозна.
Це водночас  й сумна мить, бо настав час прощання.  Розлучатися з близькими людьми завжди важко, а ми дійсно стали близькими. Першокурсники, що ледь знали один одного, тепер стали товаришами і навіть найкращими друзями. У нашій групі з 1 курсу навчалися справжні глави сімей Жмак Сергій і Стельмах Артем, які змогли поєднувати роботу, сім'ю і навчання.
Перлинами і прикрасою курсу і групи стали наші дівчатка - Бондаренко Оксана, Тесля Катюша, Суслова Марія і Гецко Оксана.
Душею групи, помічником кураторів (Чернової А.С .- 4, Фучаджиєвої М.А.-2,3 курсів), хорошим другом для кожного одногрупника став Єгоров Олексій -  відповідальна, добра, терпляча, чудова людина.
 Ви, мої студенти, різні, індивідуальні особистості:
Інтелігентні та ввічливі - Войнаровський Іван та Нейчев Роман; зухвалі і самостійні -Муха Михайло, Глухов Денис, Гордієвський Владислав; веселі та життєрадісні - Нікулін Богдан, Мулярчук Олексій.
Любі мої студенти - Дорогі випускники!
Сьогодні у вашому житті дуже урочистий день, оскільки перед вами відкриваються нові дороги.
З цього дня ви станете дорослішими, а це дуже відповідально. Вам доведеться самостійно приймати рішення, і тільки від вас самих тепер залежатиме подальше життя. Ви - молоде покоління, яке приходить на зміну нам, і від того, як ви побудуєте своє життя, буде залежати життя всього суспільства.
З сьогоднішнього дня на вас лягає відповідальність за майбутнє. Хочу побажати вам гладкої життєвої дороги, хороших друзів та помічників в роботі, яку ви для себе виберете, і, звичайно, самих легких випробувань!
З любов’ю, О.С.Чернова.Група  2М-17, такі різні, але такі цікаві!

Швидко пролетіли студентські роки. Хоча вам, напевно, здавалося, що прекрасне студентське життя буде продовжуватися завжди. Але настав день, і все залишилося позаду.
Настав новий життєвий етап — час праці та звершень, час боротьби та перемог, час творчості та відповідальності. І тепер знання, отримані в стінах рідного коледжу, будуть тим фундаментом і тією точкою опори, які дозволять внести гідний вклад у справу, яку ви обрали справою життя. 
Але сьогодні особливий хвилюючий момент – ОТРИМАННЯ ДИПЛОМІВ – це винагорода за добросовісне відношення до навчання, результат наполегливої й важкої праці.
Час минув швидко, вже треба шукати слова-прощання, слова-побажання, але мені важко це робити, почнемо з початку.
Зовсім недавно ви поступили на навчання, такі юні, тихі, скромні.
А сьогодні Ви вже випускники.
Хлопці, складний та цікавий шлях пройшли Ви за ці чотири роки з 2017 – 2021, а Я разом з Вами.
Наша група виявилась цікавою і неординарною, кожен студент – особистість. 
Також свій вагомий внесок у згуртування молодих людей внесли такі спортсмени, як Голубничий Антон (гирьовий спорт), Кабанов Олексій (легка атлетика, настільний теніс, мас-реслінг), Воробйов Олександр (міні футбол), Янаков Ростислав (міні футбол). 
Участь цих хлопців у спортивних змаганнях принесла славу не тільки групі, а й коледжу в цілому.
Незмінними активістами групи та помічниками куратора весь час були старости групи Назаренко Євгеній (1,2 курси) та Шенаєв Артем (3, 4 курси), заступник старости Кудря Олександр, відповідальний за довідку Мілазімов Яшар, відповідальний за ведення ділової документації Янаков Ростислав.
Саме вони були виконавцями та ініціаторами проведення багатьох заходів, як у групі так і у громадському житті коледжу.   
В цілому група дружня, згуртована. 
Хотілося б виділити кожного з Вас ви всі дужі хороші, уважні та завжди толерантні хлопці, залишайтесь будь ласка і завжди такими як зараз.
Не забувайте, що Ви отримали освіту в хорошому закладі, який має багатолітню історію, почесне ім’я та високодосвідчений викладацький склад. Хай цей міцний фундамент стане для вас першим кроком до власного росту та самореалізації, адже саме молоді та обдаровані спеціалісти необхідні нашій країні. У ці хвилюючі для вас дні бажаю вам втілити у життя свої найсміливіші плани і бажання, бути потрібними і незамінними в обраній вами організації чи установі. 
Попереду Вас чекає іспит під назвою «життя», бажаю Вам витримати його з честю.
Пам’ятайте: тільки ви самі є будівниками власного майбутнього і ваш успіх залежить від наполегливої праці.
Бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, фінансового благополуччя, професійних досягнень. 
Любі хлопці! Я завжди буду рада зустрічі з вами! Хай щастить вам у житті, успіху Вам!

З повагою куратор групи
Мельник Карина Леонідівна.


ЯК ШВИДКО ПРОМАЙНУЛИ СТУДЕНТСЬКІ РОКИ!

Любі мої випускники, студенти 641 групи відділення «Електроенергетика, облік та комп’ютерні науки»» спеціальності 122 "Комп’ютерні науки". Здається, зовсім недавно ви переступили поріг нашого навчального закладу. І ось уже позаду чотири роки навчання і ви – випускники коледжу, випускники 2021 року! Той вересень пам’ятають усі! Вересень 2017 року… То був особливий вересень для всіх нас! Вас, учорашніх школярів, чекали нові зустрічі, знайомства, нові враження, емоції, переживання.
Для вас, як і для багатьох інших людей,  він став початком однієї прекрасної пори людського життя – студентського життя, часу, коли багато мрій і планів на майбутнє, коли зароджується справжня дружба на роки, а можливо зустрічається і кохання! Я хвилювалася під час знайомства з вами так само, як і ви! Вас чекали новий колектив, нові умови навчання, більш висока ступінь відповідальності, ніж у школі! А ми, викладачі, кожного разу, приймаючи нову групу, здаємо певний екзамен на вміння налагодити взаємовідносини, спілкування і порозуміння. На першій урочистій лінійці,  пролунав для вас перший дзвінок. 
Відбулося вручення короваю з добрими побажаннями. За традицією, «Ті, хто разом скуштують коровай, стануть однією дружною родиною!». Як же хотілося тоді,  щоб так і сталося, і при всіх розбіжностях, дві маленькі групи 1 ОП-17 та 1 КН-17, які починали своє студентське життя разом, злилися в єдину, справжню сім’ю, а потім і кожна група окремо стала справжнім колективом, небайдужих один до одного друзів, щоб кожен міг розраховувати на підтримку того, хто поруч.
Склад нашої групи 1КН-17  змінювався. І не тільки тому, що бухгалтери випустилися раніше.
На 2 курсі ряди комп’ютерщиків було поповнено: пам’ятаймо як до нас прийняли чотирьох гарних хлопців; Циганкова Олега, Лещенка Сергія, Тунякова Кирила та Бакшина Артема, без яких групи сьогодні вже не уявляємо.
Як ми згуртувалися, коли готувалися до першого важливого заходу - фестивалю першокурсників! Цей виступ приніс нам першу перемогу – перше місце серед студентів нового набору! Під час фестивалю першокурсників  жоден із нас не стояв осторонь і не залишився байдужим! У масових танцях, сценках прийняли участь абсолютно всі! А наші танцюристи Варецький Іван та Чіркіна Дарина у фінальному українському танці фестиваля першокурсників, стали неперевершеними! 
Вболівали за честь групи тоді абсолютно всі студенти коледжа! Якими прекрасними ведучими виявилися Бодяко Ксенія та Чіркіна Дарина!  А які артистичні дані виявили всі при зніманні Дариною, тодішньою старостою групи, а в майбутньому – головою студради коледжу,  відеороліку  «Один день із життя групи 411-611»,  як віртуозно відіграли сцени спізнень на пари Чіркіна Дарина та Могуренко Ліза,  а Головань Ілля взагалі був неперевершеним, намагаючись приховати своє спізнення на заняття від куратора та зав. відділенням та попавшись їм на очі, а потім, на математиці, не знаючи, як записати « десять у квадраті»! Віртуозно відіграли і сцени засинання на перших парах – під колискову натурально спали всі, не піддався спокусі тільки Ємельянов Микола, і сцени отримання звістки про надходження стипендії – радіючи, Кас’янець Стас танцював прямо на парі, та багато інших сцен зі студентського життя. А що робилося в аудиторії після виходу викладача – бачив не лише коледж!! Цей ролік неодноразово демонструвався під час проведення днів відкритих дверей в коледжі і абітурієнти бачили, яким цікавим і насиченим життям живуть наші студенти!.
І  у спартакіаді першокурсників, і у «Козацьких розвагах» ми посіли призове місце! Ми з дівчатами вболівали за кожного – і за прекрасного футболіста Кас’янця Стаса,  і за всю його команду, і Слюсаренка Стаса, що бив рекорди по підніманню гирі, і за тенісиста Варецького Івана, і за кожного бігуна осіннього кросу  А скільки заходів, змагань та перемог було ще попереду! 
Але це далеко не повний перелік наших талантів. Не аби які організаторські здібності всі ці роки проявляли:  староста нашої групи і права рука куратора Стеценко Валерій та заступник старости, відповідальна за ведення ділової документації, помічниця зав. відділень у період налагодження системи дистанційного навчання в коледжі Бодяко Ксенія, наш незмінний профорг Ємельянов Микола. Без них я не впоралась би у своїй роботі! Без Ганни Громакової не відбувся і жоден винос прапору на урочистих заходах коледжу. А Дарина Чіркіна не тільки прекрасно танцювала у різних заходах, а й охоче ділилася своїм талантом з іншими. Ми пам’ятаємо її перемогу у конкурсі «Студент року – 2019» і не тільки на рівні коледжу! А які газети малювала Ліза Могуренко! Які солодощі, створені власноруч, приносили наші дівчата і хлопці   до масляної!  А як вразив всіх наприкінці навчання  Дудкін Микита – він такий стрімкий ривок вгору  у навчанні здійснив! І взагалі, наша група виплекала чотирьох відмінників, які отримають дипломи з відзнакою: Чіркіна Д.( стипендіат міського голови), Бодяко К., Стеценко В., Могуренко Є. , багатьох учасників різних конкурсів та олімпіад на рівні коледжу та міста! Хочу відмітити і наших хлопців, яких важко буде забути: і гумориста Токаря Дениса, і серйозного голову трудового сектора групи Чуйкова Юру, і стильного, не схожого на інших, Черноконя Назара!  Я буду сумувати за дзвінками Сершня Діми,  Кеди Вані і кожного з вас! Багато добрих слів можна продовжувати говорити про кожного!
           Пролетіли швидко ці насичені 4, а для когось 3   роки! І сьогодні ви – дипломовані спеціалісти! 
Я вітаю вас і   дуже пишаюся вами! Хочеться побажати вам цікавого, насиченого життя. Хай щастить вам у всіх ваших справах і починаннях! Нехай знання, які ви отримали в стінах нашого коледжу, дадуть  вам змогу стати в подальшому житті справжніми фахівцями. Бо всі ми маємо надію на наше молоде покоління українців, які будуть здатні вивести нашу країну на новий, більш гідний рівень життя.
Нехай під вашими руками заколосяться ниви, виростуть нові підприємства! Нехай пишаються вами коледж і ваші батьки! 
Сумно тільки, що доводиться  розлучатися! Але пам’ятайте: коледж – це те місце, де вам завжди раді і чекають. Не забувайте викладачів, які дарували вам тепло, розуміння, підтримку і частку своєї душі, не забувайте свого куратора!  Обов’язково приходьте у гості! Я завжди рада  і буду рада вас бачити! 

З любов’ю ваша Світлана  Анатоліївна Міфле-Чередниченко, 
куратор групи 641(1КН-17+2КН-18)

Поделись с друзьями