Всесвітній день вишиванки

Уже 15 років в Україні та скрізь у світі, де живуть українці, відзначають День вишиванки.   За ініціативою засновниці Всесвітнього дня вишиванки Лесі Воронюк, 20-го травня 2021 року День вишиванки відбувся у форматі Дня вуличної етномузики і мав екологічне спрямування. Студенти коледжу також долучилися до святкування в рамках загальноміського заходу, в ході якого їм випала можливість взяти участь в урочистому Параді вишиванок, послухати чудову музику у виконанні творчих колективів Мелітополя, та внести свій вклад в облагороджування міста, висадивши соняшники в центральному Парку.