Ніхто не забутий, ніщо не забуте

Війна … жорстока, безжальна, кровопролитна…  Мільйони обірваних життів, скалічених доль, несправджених надій, тони листів з повідомленням про смерть, ріки материнських сліз…
Багато студентів та викладачів Мелітопольського фахового коледжу ТДАТУ пішли на фронт аби захищати рідну землю. Нажаль не всі з них повернулися. Але ми пам’ятаємо та шануємо кожного, та вдячні їм за перемогу.  Крім того хочеться відзначити дітей війни та ветеранів праці, які працювали в коледжі в післявоєнні роки та присвятили себе відновленню мирного життя та вихованню молодого покоління.
Вже стало доброю традицією запрошувати ветеранів та дітей війни до коледжу в День Перемоги  - 9 травня. Та, нажаль , цього річ влаштувати урочистий захід не вдалося, через епідеміологічну ситуацію в країні та поважний вік ветеранів. Але  директор коледжу Олександр Мельник знайшов правильне рішення. За підтримки профспілкового комітету він організував невеличку делегацію від коледжу, яка навідалася до ветеранів, щоб привітати з Днем перемоги, вручити квіти та подякувати за мирне небо над головою.

«Ці травневі свята - День пам’яті і примирення та День перемоги – привід пригадати чим ми зобов’язані нашим дідам і прадідам. Ці свята зі сльозами на очах та смутком в серці. Адже війна забрала мільйони життів і скалічила сотні тисяч доль. Ми не маємо права забувати про це, і про те, як важливо берегти мир на землі та людяність в кожному з нас.
Директор ВСП «Мелітопольський
коледж ТДАТУ»