Ніхто не забутий, ніщо не забуте

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.


Війна … жорстока, безжальна, кровопролитна…  Мільйони обірваних життів, скалічених доль, несправджених надій, тони листів з повідомленням про смерть, ріки материнських сліз…
Багато студентів та викладачів Мелітопольського фахового коледжу ТДАТУ пішли на фронт аби захищати рідну землю. Нажаль не всі з них повернулися. Але ми пам’ятаємо та шануємо кожного, та вдячні їм за перемогу.  Крім того хочеться відзначити дітей війни та ветеранів праці, які працювали в коледжі в післявоєнні роки та присвятили себе відновленню мирного життя та вихованню молодого покоління.
Вже стало доброю традицією запрошувати ветеранів та дітей війни до коледжу в День Перемоги  - 9 травня. Та, нажаль , цього річ влаштувати урочистий захід не вдалося, через епідеміологічну ситуацію в країні та поважний вік ветеранів. Але  директор коледжу Олександр Мельник знайшов правильне рішення. За підтримки профспілкового комітету він організував невеличку делегацію від коледжу, яка навідалася до ветеранів, щоб привітати з Днем перемоги, вручити квіти та подякувати за мирне небо над головою. 


«Ці травневі свята - День пам’яті і примирення та День перемоги – привід пригадати чим ми зобов’язані нашим дідам і прадідам. Ці свята зі сльозами на очах та смутком в серці. Адже війна забрала мільйони життів і скалічила сотні тисяч доль. Ми не маємо права забувати про це, і про те, як важливо берегти мир на землі та людяність в кожному з нас.
Директор ВСП «Мелітопольський 
коледж ТДАТУ» 
Олександр Мельник»


Поделись с друзьями

Похожие новости