Студент року - 2021

«Студент року» — традиційний щорічний конкурс, покликаний виявити та надати імпульс до подальшого розвитку талановитих представників студентської молоді. І етап конкурсу стартував 31 березня 2021 року. В ході його проведення учасники захистили творчі роботи, над якими працювали разом з науковими керівниками.

Компетентне журі визначило фіналістів, які змагатимуться за перемогу у ІІ турі.

У І турі конкурсу представлено 10 творчих та науково-пошукових робіт на різноманітні теми. Журі оцінювало виступи конкурсантів за наступними критеріями: повнота розкриття теми, обґрунтування висновків, презентація доповіді, артистизм, дотримання регламенту.

Фіналістами конкурсу стали:
  • Кравченко Данило, студент групи 1 КН-18. Разом із науковим керівником Панченко Н.С. він презентував роботу на тему «Трудова міграція та український ІТ-сектор».
  • Семенюк Альона та Каргополова Карина, студентки групи 1 Б-20, які під керівництвом Нікуліної Н.В. досліджували тему «Історія та розвиток оподаткування України».
  • Головін Володимир, студент групи 1Е-18. В своїй науковій роботі він дослідив проблеми безперебійного водопостачання сільського населення України. Науковим керівником виступив Миронець С.Д.
  • Петрущеноко Євген, студент групи 1П-20. Він захистив роботу на тему «Політичний лідер» (прикладом якого є радянський державний і політичний діяч В.В. Щербицький, його вклад в Історію України). Науковий керівник Чернова О.С.
Вітаємо фіналістів і бажаємо сил та наснаги на шляху до перемоги у ІІ турі конкурсу!