Протиепідемічний освітній захід "Цінуй життя. Стоп Covid-19"

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.


19 квітня 2021 року, в рамках Тижня циклової комісії «Комп`ютерні науки, облік і оподаткування», викладачами секції «Облік і оподаткування» було проведено протиепідемічний освітній захід "Цінуй життя. Стоп Covid-19".

Сьогодні, як ніколи, нам потрібно “озброїтися” знаннями про COVID-19 та пандемію, аби протидіяти поширенню хвороби. Наша обізнаність – це зброя проти нового типу коронавірусу, тоді як паніка та розпач – його союзники. Важливо одразу зауважити, що COVID-19 – це захворювання, яке спричиняє збудник, вірус SARS-CoV-2. Тобто, COVID-19 та SARS-CoV-2 – це не одне й те саме. 
Щоб зрозуміти, у чому підступність цього вірусу, та переконатися в доцільності карантинних заходів і дотримання правил особистої гігієни, потрібно зануритися в загальні відомості про віруси та їх вплив на наш організм. Важливо дотримуватися принципу послідовності у вивченні теми, аби не проґавити важливі деталі. За словами великої науковиці Марії Склодовської-Кюрі, у житті немає нічого, чого варто було б боятися, є тільки те, що потрібно зрозуміти.
Отже, студенти спеціальностей «Облік і оподаткування» 411, 421, 431 груп та «Комп`ютерні науки» групи 631, активно долучились до вивчення даної теми, показали гарні знання у Батлі «Віруси VS  Бактерії», «будували» «Віріон вірусу» та на відмінно зіграли у інтерактивну гру «Міф чи реальність».


Поделись с друзьями

Похожие новости
Бібліотека
Правила прийому
Циклові