Інтелектуальна гра для студентів

В рамках тижня циклової комісії професійної підготовки «Комп`ютерні науки, облік і оподаткування» 20 квітня викладачі Бондаренко О.С. та Чаусова Н.В. організували і провели інтелектуальну гру "Де логіка?" зі студентами першого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки». Чому саме логіка. А тому що логіка допомагає нам у житті вирішувати багато завдань, приймати зважені рішення.  Використовуючи логічне мислення, можна з більшою точністю відповідати на тести контрольних робіт чи навіть завдань ЗНО.
Метою заходу було підвищення інтересу студентів до інформатики як навчального предмета, розширення світогляду в галузі інформаційних технологій, розвиток асоціативного, образного мислення, уяви, зорової і логічної пам’яті, виховання бажання до самовдосконалення.
Гра складалася з 5 раундів:

1.Знайди спільне, асоціації
2.Формула всього.
3.Запитаємо у Гугл.
4.Забіг на коротку дистанцію.
5.Найуважніший.

У запеклій боротьбі всі учасники показали відмінні знання з предмету та інтерес до його подальшого вивчення.
Ми вдячні всім учасникам за  активність та гарний настрій.