Студентська онлайн конференція "Тенденції та розвиток інформаційних технологій"

Щорічно в рамках тижня циклової комісії професійної підготовки «Комп`ютерні науки, облік і оподаткування» проводиться студентська конференція "Тенденції та розвиток інформаційних технологій". Не зважаючи на складну карантинну ситуацію в Україні і цього року студенти зібралися за круглим столом, але в онлайн режимі.
У конференції взяли участь студенти 2 і 4 курсів спеціальності «Комп’ютерні науки» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Усі доповідачі продемонстрували свої розробки та виступили з цікавими, інформативними доповідями та презентаціями, які порушили питання таких аспектів інформаційних технологій:
  • телеграм бот для інформаційної підтримки студентів коледжу;
  • управління мікроконтролером ардуїно при визначенні температури і вологості приміщення;
  • використання цифрових технологій в побуті;
  • Photoshop Vs Figma;
  • розробка інформаційного чат-боту міста Мелітополя.
До конференції приєдналися студенти першого курсу, які тільки-но роблять перші кроки в галузі інформаційних технологій, щоб наступного року вразити нас новими доповідями.
Викладачі циклової комісії «Комп’ютерні науки, облік і оподаткування» вдячні всім учасникам за цікаві доповіді, змістовну дискусію і творчу атмосферу.