Фестиваль талантів першокурсника

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Першокурсники - юні, завзяті та цілеспрямовані, 1 вересня  вони ступили на поріг мелітопольського коледжу, сповнені хвилювань та надій на майбутнє, стали новими членами великої та дружньої студентської родини, розпочали свій цікавий і незабутній шлях до освоєння обраної професії.  
 Здається ще вчора вони сиділи з шкільною партою, а сьогодні вони вже з головою поринули в безкрайній океан студентського життя. Лекції, практики, залікові книжки, студентські квитки,  нові викладачі, нові друзі, нові знання, нові відчуття.  До всього треба звикнути, з усім цим треба впоратися. Не аби як допомагає адаптуватися до змін у житті та згуртовує студентський колектив Фестиваль талантів першокурсника. В цьому конкурсі кожен може продемонструвати свої таланти, розповісти якусь цікавинку про себе та дізнаються щось нове про друзів. 
 Цьогорічні карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19 внесли свої корективи в студентське життя, але не змогли завадити проведенню свята. Фестиваль першокурсника, хоча і з невеличким запізненням, все одно відбувся. Його було проведено онлайн. Всі групи 1 курсу надали відео для конкурсу. Шановне журі переглянуло усі роботи та визначило переможців. 

Почесне І місце в конкурсі посіла група   1Б-20 (411).


Срібним призером стала група   1А-20 (511)


Нагороду за ІІІ місце розділили між собою групи 2М-20 (112) та 1П-20 (611) 

ІV місце посіли групи 1Г-20 (311) та 1Е-20 (211)   Дипломом учасника конкурсу була нагороджена група 1М-20 (111)


Всі учасники отримали солодкі подарунки та були нагороджені грамотами. 

Вітаємо преможців та учасників! 

Бажаємо нових творчих   успіхів, вагомих досягнень  у подальшому студентському житті 

та  активної життєвої позиції 

на благо України!
Поделись с друзьями

Похожие новости