Міжнародний жіночий день

Чи був  би Міжнародний жіночий день таким же гарним та романтичним, якби святкувався не на початку весни, а в іншу дату? Невідомо… Але, на щастя,так склалося, що саме у березні, в час, коли повітря наповнене пташиним щебетом і музикою капелі, а серця – надією та коханням, ми славимо Жінку. Жінку і Весну, які так схожі: випромінюють тепло, дарують ніжність і любов.
Студентська рада коледжу готували свято для жінок заздалегідь, тож вранці жінок та дівчат зустрічав прикрашений вестибюль та маленькі сувеніри на згадку, а на другому поверсі чекала чудова фотозона. Приємні сюрпризи, подарунки, щасливі усмішки… Яким красивим вийшов цей день! Кульмінацією став «Святковий пиріг» - чудовий концерт, учасники якого просто вразили своєю майстерністю. І як же приємно було бачити серед них наших випускників!
Велика вдячність головному кулінару цього шедевра, художньому керівнику, Вікторії Юріївні Загорко та заступнику директора з виховної роботи Світлані Валеріївна Ткачук  за організацію свята. А за класний дизайн свята ми, як завжди, завдячуємо Антроповій Наталії.
Зі Святом, любі наші жінки та дівчата. Гарної весни вам, кохання та натхнення!