Продовження профорієнтаційної роботи

03 березня на базі Мелітопольського ОМТЦК та СП відбулася зустріч представників ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» з випускниками шкіл, що проходили приписку до призовної дільниці, з метою профорієнтації на навчання до закладу освіти на денне та заочне відділення.

Методист Бабенко Н.М, викладачі Нестеренко К.В., Нікуліна С.М., Панченко Н.С. розповіли про переваги спеціальностей «Агроінженерія», «Будівництво та цивільна інженерія», «Облік і оподаткування», на які є можливість вступу без сертифікатів ЗНО.
Зустріч відбулася в актовій залі військового комісаріату з дотриманням усіх протиепідемічних норм.