ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ

Традиційно в другу суботу лютого коледж  радо вітає випускників.

Нажаль в цьому році ми не можемо зустрітися в стінах навчального закладу,

з метою запобігання поширенню короновірусної інфекції.

Пропонуємо пригадати онлайн веселе студентське життя!

Цього року ювілейну дату 10 років з дня випуску відзначають випускники 2011 року.

ВИПУСКНИЙ 2011 РОКУ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ  "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК"

Групи 1Е-07 та 2Е-07

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ  "Бухгалтерський облік"

Групи 1Б-08 та 2Б-08

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ  "Будівництво, обслуговування та ремонт гідромеліоративних споруд"
Група 1Г-07

Випускники 2016 року відзначають свою першу круглу дату - 5 років з дня випуску
Група 1Г-12

ВИПУСК 2016

Вітаємо випускників 2008 року, спеціальності "Бухгалтерський облік", які 13 років поспіль приходили на зустріч випускників як на пари та не пропустили жодного разу.

Особливо вітаємо випускників 2020 року, які нажаль не змогли відчути повною мірою урочистість хвилюючої миті випускного через пандемію. Але вони все одно залишаться на золотих сторінках історії навчального закладу.

Випуск 2020