Увага! VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»

Учнів і студентів запрошують узяти участь у VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченому Лесі Українці.
Участь у конкурсі можуть брати школярі 1–11 класів, учні закладів професійної освіти, у тому числі діти з особливими освітніми потребами, студенти, а також автори теле- і радіопередач для молоді.
Також до участі запрошені представники громадських організацій національних меншин України (включно з Кримом) і закордонних українців.
Конкурс учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка) був започаткований у 2004 році відомою громадською діячкою Марією Фішер-Слиж (Торонто, Канада). Уперше він відбувся в Криму, одночасно в Севастополі, Сімферополі та Ялті. Поступово до кримчан приєдналися й представники інших регіонів країни. Тепер конкурс проводять на материковій частині України.
Як повідомляють організатори, творче змагання відбуватиметься в семи номінаціях: «аудіовізуальний твір», «вокал», «декламація», «інсценізація», «малюнок», «науково-пошукова робота», «твір».
Захід не є комерційним, тому участь у ньому є безкоштовною.
З положенням фестивалю-конкурсу можна ознайомитися за посиланням.
Для участі необхідно подати електронну заявку. Прийом заявок і конкурсних робіт триватиме з 25 січня до 25 лютого 2021 року.