Вітаємо ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ» зі 100-літнім ювілеєм!

ШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ АНАТОЛІЙОВИЧУ!
Щиро вітаємо Вас і ввірений Вам колектив зі святом!
100 років – це солідний рубіж, сходинка, на яку слід було піднятися. Летіли роки…Змінювалися назви, програми, книги, обличчя  викладачів і студентів, але незмінною залишалася основна мета - підготовка висококваліфікованих фахівців, виховання патріотів нашої країни. Ваш педагогічний колектив протягом десятиліть зміг зберегти унікальний освітній потенціал і багаторічні традиції, продовжуючи давати молоді освіту вищого ґатунку.
Поділяючи з вами радість чудової дати, зичимо всім зустрічати річниці ще багато літ, і нехай вони приносять тільки натхнення, бажання любити свою працю, творити добро!
Міцного всім здоров’я та доброї долі, миру та душевної злагоди, невичерпної творчості та енергії, щастя, добра та Божого благословення Вам та Вашому колективу!
Що тут сказати? Кругла дата!
Ми щиро хочем   побажати,
Щоб Вас минали хмари й дим
Хай коледж Буде завжди молодим.
Хай доля Вас не полишає –
На добру путь благословляє,
Живіть в любові без біди!
Сьогодні, завтра і завжди!
- Сто літ працюйте, не старійте!
Душею й серцем молодійте,
Любіть життя – щасливий дар,
Не знайте злоби, а ні чвар,
Прийміть від нас усіх привіт!
І побажання у здоров’ї  жить!!!

З повагою, від імені колективу
ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ»
 директор Олександр МЕЛЬНИК