З Міжнародним днем студента!

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

 Шановні студенти!

 Вітаємо вас зі світом молодості, оптимізму та романтики – Міжнародним днем студента!

Напевно, найвеселіші і діяльні часи в житті людини, це студентські роки, роки звершень, творчих поривів та шалених ідей, коли кожен день несе щось нове, незвичайне, свіже в сприйнятті. 

Адміністрація коледжу та педагогічний колектив вітає вас з цим чудовим святом. Бажаємо вірити в себе і прагнути до мрії, не залишати своїх надій і очікувань, свідомо вчитися і поповнювати свій чемоданчик потрібними знаннями, примножувати свою життєву енергію, присвячувати себе цікавим і веселим захопленням, позбавлятися від ліні страху, надихатися любов’ю і летіти назустріч щастю.

Бажаємо вам успіхів у навчанні, яскравих та незабутніх моментів студентського життя та нехай завжди збуваються сподівання і надії. 

Хочемо сьогодні відзначити найкращих студентів та нагородити грамотами за активну участь у громадському житті коледжу, відмінні і добрі показники у навчанні, а саме:

Група 1Б – 20 (411)

1

Онищенко  Денис Олександрович

2

Семенюк    Альона      Валеріївна

3

Сєчіна        Наталія      Олександрівна

Група 1М – 20   ( 111 )

4

Антропов  Андрій       Юрійович

Група   1Г – 19   ( 321 )

5

Павліченко         Кирило      Олександрович

6

Кузьмін     Роман        Васильович

Група  1КН-18 (631)

7

Барановський     Єлисей       Сергійович

8

Галамай     Дар`я         Олександрівна

9

Матвійко   Станіслав   Володимирович

10

Мустафаєв          Марлен      Арсенович

Група   1ОП – 18, 1Бп – 19  (431)

11

Благочева  Анастасія   Віталіївна

12

Озерова     Діана          Дмитрівна

13

Турчина    Яна   Володимирівна

  Група   1П –     (611)

14

Москалюк  Тетяна Анатоліївна

15

Петрущенко Євген  Андрійович

Група   1Е-20 (211)

16


 Смуригін   Михайло    Володимирович

16

Головльов      Максим          Андрійович

Група   1А – 18 ( 531 )

17

Наумов Данило Олександрович

18

Устюгова   Яна   Едуардівна

19

Щебет Аліса Олександрівна

Група   1Г – 18 ( 331 )

20

Дроговоз   Олег Олегович

Група   1М – 17   ( 141 )

21

Сапян         Павло        Павлович

Група   1А – 17 ( 541 )

22

Жмаєва   Лариса  Сергіївна

23

Хмарук  Андрій  Захарович

24

Вдовенко  Соф’я  Михайлівна     

25

Рудченко  Алла  Віталіївна

26

Сафоннікова  Тетяна  Денисівна

27

Ліновецька  Ангеліна  Ігорівна

28

Хуршудян          Лілія          Мігранівна

Група   2М – 18   ( 132 )

29

Євтушенко Ярослав     Ігорович

30

Ємельянов Владислав Валерійович

31

Кірічков    Валерій      Олександрович

32

Чередниченко     Ілля  Андрійович

Група   1А – 20   ( 511 )

33

Узунколєва          Діана Ігорівна

34

Узунколєва          Христина  Ігорівна

Група   1Б – 19 (421)

35

Балицька   Кристина   Сергіївна

36

Дзюбан      Тетяна        Дмитрівна

37

Прокопеня          Віра  Андріївна

38

Стеценко    Вероніка    Володимирівна

39

Худякова   Інна  Василівна

Група   1Е-19 (221)

40

Іщенко Василь Дмитрович

41

Петриченко Микита Сергійович

42

Тітов Ігор  Дмитрович

Група   1Е-17 (241)

43

Бессараб    Анастасія   Ігорівна

44

Димарчук  Данило      Дмитрович

45

Мамонов   Владислав           Володимирович

Група   1Е-18 (231)

46

Головін  Володимир Андрійович

47

Івенко Дмитро Дмитрович

48

Кириченко Давид Олегович

49

Лукачина   Максим Юрійович

50

Рибніков    Олег Дмитрович

Група  1КН-17 (641)

51

Бодяко  Ксенія  Олегівна

52

Стеценко  Валерій Володимирович

53

Чіркіна  Дарина  Олексіївна

Група   1Г – 20   ( 311 )

54

Гаркуша    Катерина   Олександрівна

Група   2М – 19   ( 122 )

55

Копшин     Данило      Дмитрович

56

Можаєв Іван Євгенович

57

Щепілов Єгор Андрійович

58

Янощук Олександр Вікторович

Група   2М – 20   ( 112 )

59

Маличев Владислав Геннадійович

60

Павлюк Ростислав Радіонович

Група   1А – 19   ( 521 )

61

Бихкало Катерина Олексіївна

62

Данилов Ілля Ігорович

Група   1М – 19   ( 121 )

63

Джемела      Олександр Сергійович

64

Смик Олег Вікторович

Група   1Г – 17 ( 341 )

65

Бондаренко  Оксана  Олегівна

66

Єгоров  Олексій           Олександрович

67

Нейчев Роман Вячеславович

Група 2М – 17  ( 142 )

68

Мілазімов  Яшар          Зейналійович

69

Шенаєв Артем Русланович

Група 1М – 18 (131)

70

Заскаль  Олександр Романович

Група  -19 (621)

71

Шевчук      Дмитро      Іванович

72

Міщенко    Богдан       Вікторович

73

Литвинчук          Ярослав     Володимирович


Також хочемо нагородити грамотами студентів за спортивні досягнення, за списком:


Група 2М – 18 (132)

1

Тригуб  Микола  Віталійович

Група 2М – 17 (142)

2

Кабанов Олексій Іванович

Група 1А – 17 (541)

3

Бас Микита Петрович 

Група   1А – 19 (521)

4

Борисов Ігор Миколайович

Група   1Е-18 (231)

5

Сінча     Андрій Володимирович


 

 



Поделись с друзьями