Тиждень циклової комісії «Загальноосвітньої підготовки»

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Тиждень циклової комісії «Загальної підготовки» традиційно проходить на початку навчального року. Відкриті уроки та цікаві заходи сприяють створенню дружньої та теплої атмосфери для знайомства першокурсників із навчальним  закладом та викладачами. Викладачі допомагають студентам нового набору адаптуватися до нових умов навчання у коледжі. 

Відкритий урок «Математичні цікавинки»

Математика – складна, нудна, незрозуміла. На жаль, так вважає немало студентів, які приходять до нас зі школи. Але це ж не так! Математика – красива, гармонійна наука, здатна   дивувати і захоплювати, приносити радість і задоволення. Саме для того, щоб впевнити в цьому наших першокурсників, для студентів 611 групи був проведений урок з математики «Математичні цікавинки». Викладач Федоренко Людмила Миколаївна для змагання студентам підготувала   цікаві, нестандартні завдання, при виконанні яких їм потрібно було показати свої математичні знання, пригадати цікаві факти з історії математики, життя та творчості видатних математиків. 
Студенти дуже емоційно і жваво брали участь в пошуку правильних відповідей при виконанні тестів на вимірювання IQ. Для цього їм слід було швидко міркувати і приймати рішення, проявити гнучкість і нестандартність мислення, продемонструвати логічність своїх міркувань і висновків. Даний урок допоміг студентам подивитися з іншого боку на математику, викликав інтерес до цієї науки і спростував думку тих, хто вважав її непотрібною. А зацікавленість –мотивація до здобуття нових знань. 

Відкритий захід  «Чудова математика»

В рамках тижня ЦК в групі 311 (1Г-20) пройшов відкритий захід «Чудова математика». Викладач Бойко Світлана Борисівна для проведення заняття обрала пізнавально-дослідницьку форму. Студенти познайомилися з незвичайною пропорцією - золотим перетином. Вперше науково золотий перетин пояснив Італійський математик-монах Леонардо Фібоначчі (Лука Пачолі) в книзі «Божественна пропорція» (1509), а внаслідок рішення одного із завдань вийшов на послідовність чисел, відому зараз як ряд Фібоначчі. Золотий перетин зустрічається в природі, науці, мистецтві, психології, архітектурі - у всьому, з чим може зіткнутися людина
Отже, золотий перетин - це універсальний прояв структурної гармонії, 
Стародавні бачили в ньому відображення космічного порядку а Кеплер називав його одним з скарбів геометрії. Під нього потрапляють співвідношення хвоста і тіла ящірки, відстані між листям на гілці, є золотий перетин і в формі яйця.
Вивчаючи форми золотих поділів в природі, вчені відзначили, що все , що природі, вчені відзначили, що все , що зростає і прагне зайняти своє місце в просторі, наділене пропорціями золотого перетину. А одна з найцікавіших форм, що існує, - це закручування по спіралі. Такі прояви спіральних форм в природі як раковина равлика, розташування насіння у соняшнику, візерунки павутини, рух урагану, будова ДНК і навіть структура галактик містять в собі ряд Фібоначчі. 
Вивчаючи пропорції свого тіла, студенти шукали відношення однієї частини тіла до іншої, з подивом відзначаючи, що числа приблизно дорівнювали1,62. Їм відкрилися нові цікаві факти навколишнього світу, пов'язані з цифрами і математичними закономірностями, з'явилося розуміння важливості математики в пізнанні, у дослідженні та аналізі.        


Урок захоплюючої фізики «Ця дивовижна фізика навколо!»

Вивчення фізики для багатьох студентів – нелегка праця.  Оволодіння цією складною технічною дисципліною підчас неможливе  без напруження волі і прикладання значних зусиль. Крім того, перед викладачем фізики стоїть найважливіше завдання: не тільки повідомити  студентам певну суму знань, розвинути їх вміння та навички, а й навчити застосовувати отримані знання на практиці, бачити прояв фізичних явищ у повсякденному житті навколо себе! Ось чому, щоб запалити іскорку інтересу до предмету, допитливості, під час тижня ЦК у рамках місячника першокурсника у 511 групі  пройшов ще один відкритий захід - урок захоплюючої фізики «Ця дивовижна фізика навколо!». Проводила урок  Міфле-Чередниченко Світлана Анатоліївна. Такі уроки-заходи поглиблюють і розширюють знання, отримані на звичайних заняттях, підвищують інтерес до предмета, привчають до самостійності, розвивають ініціативу, створюють у хлопців та дівчат радісний настрій. У подібних заходах згуртовується колектив,  відбувається розширення кругозору студентів; виховання їх комунікативних здібностей; розвиток культури спілкування та культури відповіді на питання; розвиток пізнавальних інтересів,  що є дуже і дуже важливим для подальшого вивчення дисципліни.

         
Спартакіада першокурсників

Щорічно в Україні другої суботи вересня святкується День фізкультури і спорту. І традиційно до цього свята та для кращої адаптації першокурсників проводиться цілий комплекс спортивно-масових заходів. Цього року COVID-19 вніс зміни в організацію та проведення змагань, але вони відбулись. 
З 15 вересня з дотриманням всіх карантинних вимог сім команд роз-почали боротьбу за першість у змаганнях з волейболу, баскетболу, міні-футболу, настільного тенісу, дартсу. Спартакіада розпочалась із «Конкурсу снайперів» на сучасному баскетбольному майданчику (Горбань А.В.), переможцями стали студенти 211 групи, які за 2 хвилини зробили 9 влуч-них кидків. Впродовж трьох днів на футбольному полі коледжу відбувалися справжні баталії з міні–футболу (Ярмошенко Ю.В.). Перше місце упевнено посіла команда 111 групи, до складу якої увійшли 3 новобранці - футболісти збірної коледжу Которкін А., Зуєв В., Горб О. А далі, переможцями в окремих видах спартакіади стали: дартс – дівчата 511 групи (Гор-бань А.В.), настільний теніс - 511 група, волейбол - 111 група. (Головні судді змагань Майдебура О.Г., Юрко Д.С.). Місця у загальному командному заліку спартакіади першокурсників: І місце - 111 група – куратор Бодрова А.А.; ІІ місце -511  групи - куратор –Нікуліна С.М.; ІІІ місце - 112 група - куратор Карпович О.П.; IV місце - 611 група - куратор Токмакова А.В.; V місце - 311 група - куратор Ісаченко С.О.; VI місце -211 група – куратор Назаренко М.О.; VII місце -411група – куратор Биковська І.П..


Поделись с друзьями

Похожие новости
Правила прийому
Циклові