, ,

Шановні освітяни, студенти та батьки!

Щиро вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – не лише старт чергового етапу освітнього процесу, це загальнодержавне і об’єднуюче свято.

Упевнений, що новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху до розвитку освіти, і ми зможемо досягти всього того, що запланували.

Шановні викладачі, на ваші плечі покладена висока місія. Ваше завдання – виховати повноцінних, шанованих членів нашого суспільства, кожен з яких – особистість, патріот своєї Вітчизни і втілення її майбутнього.

Найщиріші вітання Вам шановні батьки студентів. Збувається мрія ваших родин — діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння, будуючи своє життя та кар’єру. І нехай їх шлях лише починається, та ви вже маєте привід пишатися ними, як сумлінними та цілеспрямованими членами великої студентської сім’ї.

З особливим теплом звертаюся до першокурсників. Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою успіху та втілення ваших мрій. Сьогодні, 1 вересня ви зробили важливий крок у світ знань та яскравого студентського життя. Нехай роки студентства стануть для вас успішними та щасливими. Бажаю вам знайти у стінах нашого коледжу нових друзів та наставників, та досягти висот  в опанування майбутньої професії.

Хочу побажати усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, наснаги та творчих здобутків!