-

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.Знайомтеся!
Куратори академічних груп 1 курсу

Куратор академічної групи - це не просто посада, це покликання. Куратор відкриває першокурсникам двері до захопливого світу студентства, допомагає зробити перші кроки та супроводжує впродовж всіх років навчання. Дає поради, контролює, направляє, спонукає до самореалізації та мотивує до нових досягнень та звершень. Назаренко Марина Олександрівна
 
Куратор групи 111, спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Викладач електротехнічних дисциплін. Має великий досвід в керівництві академічними групами. Ерудована, інтелігентна, ввічлива та цілеспрямована. Користується повагою викладачів, студентів та батьків. Із радістю допоможе студентам пройти весь шлях від першого курсу до випуску, підтримуючи, направляючи та  надихаючи на великі звершення. 

Ісаченко Станіслав Олексійович
 
Куратор групи 311, спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія»

Викладач спеціальних дисциплін. Комунікабельний, відкритий до спілкування, старанний та відповідальний. Він завжди готовий прийти на допомогу. Станіслав Олексійович має досвід кураторства. Він завжди бере актину участь у культурному, громадському та спортивному житті коледжу та надихає на це студентів. 
Нікуліна Світлана Миколаївна

Куратор групи 511, спеціальність «Агрономія»


Викладач спеціальних дисциплін. Досвідчена, комунікабельна, відповідальна. Гідний наставник для  студентів. Завжди відкрита до знань та інновацій, і з задоволенням ділиться набутим досвідом та новими відкриттями зі студентами, підігріваючи їх інтерес до навчання.
Биковська Ірина Павлівна. 

Куратор групи 411, спеціальність «Облік і оподаткування»

Викладач економічних дисциплін. Енергійна, креативна та досвідчена. Користується повагою студентів та колег. В кураторській роботі використовує особисто-орієнтований підхід. З легкістю знаходить спільну мову зі студентами, та допомагає їм протягом всіх етапів навчання опановувати нові знання та підкорювати омріяні вершини.

Токмакова Анжела Вікторівна

Куратор групи 611, спеціальність 

«Комп’ютерні науки»

Викладач філологічних дисциплін. Досвідчений педагог та надійний наставник. Творча та енергійна, готова підтримати та направляти, формувати стійку мотивацію студентів для їх активної участі в житті коледжу та опануванні нових знань та життєвого досвіду. 
Бодрова Алла Миколаївна

Куратор групи 111, спеціальність «Агроінженерія»

Викладач історії та соціології. Комунікабельна, відповідальна, творча та енергійна особистість. Постійно знаходиться в творчому пошуку. Готова сприяти самореалізації студентів, та допомагати в освоєнні нових знань та навичок. Стане надійною підтримкою для студентів протягом всього навчання. 
Карпович Ольга Петрівна

Куратор групи 112, спеціальність «Агроінженерія»

Викладач філологічних дисциплін.  Педагог з високими моральними цінностями та активною життєвою позицією. Професіоналізм, знання педагогіки та психології дозволяють їй вміло створювати умови для духовного розвитку, самореалізації та самовдосконалення студентів.  

Поделись с друзьями

Похожие новости
Правила прийому
Циклові