ВИПУСК 2020

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

ВИПУСКНИКИ 2020 
Спеціальність "Облік і оподаткування"
ГРУПА 431 


ПРОЩАВАЙ, ЛЮБИЙ КОЛЕДЖ!

Любі мої випускники, студенти 431 групи спеціальності 071 «Облік і оподаткування»! Здається, зовсім недавно ви переступили поріг нашого навчального закладу. І ось уже позаду три роки навчання і ви – випускники коледжу, випускники 2020 року!

Вересень 2017 року… Вас, учорашніх школярів, чекали нові зустрічі, знайомства, нові враження, емоції, переживання. То був особливий вересень! Для вас, як і для багатьох інших людей,  він став початком однієї прекрасної пори людського життя – студентського життя, часу, коли багато мрій і планів на майбутнє, коли зароджується справжня дружба на роки, а можливо зустрічається і кохання! Я хвилювалася під час знайомства з вами так само, як і ви! Вас чекали новий колектив, нові умови навчання, більш висока ступінь відповідальності, ніж у школі! А ми, викладачі, кожного разу, приймаючи нову групу, здаємо певний екзамен на вміння налагодити взаємовідносини, спілкування і порозуміння. На першій урочистій лінійці,  коли пролунав для нас перший дзвоник, відбулося вручення короваю з добрими побажаннями. За традицією, «Ті, хто разом скуштують коровай, стануть однією дружною родиною!». Як же хотілося тоді,  щоб так і сталося, і при всіх розбіжностях, дві маленькі групи 1 ОП-17 та 1 КН-17, які починали своє студентське життя разом, злилися в єдину, справжню сім’ю, а потім і кожна група окремо стала справжнім колективом, небайдужих один до одного друзів, щоб кожен міг розраховувати на підтримку того, хто поруч.

Як ми згуртувалися, коли готувалися до фестивалю першокурсників! Цей виступ приніс нам першу перемогу – перше місце серед студентів нового набору! І  у спартакіаді першокурсників ми посіли третє призове місце! А скільки перемог було ще попереду!

Під час фестивалю першокурсників  жоден із нас не стояв осторонь і не залишився байдужим! У масових танцях, сценках прийняли участь абсолютно всі! Прекрасно читали вірші Тарасенко Олеся і Віка Соболь. А які артистичні дані всі виявили при зніманні відеороліку  «Один день із життя групи 411-611», як віртуозно відіграли сцени спізнень на пари Разумова Альбіна, Негрова Катя, Коваль Таня; сцени засинання на перших парах Нарчук  Сергій та Миронюк Олег та багато інших сцен зі студентського життя.. Цей ролік неодноразово демонструвався під час днів відкритих дверей в коледжі А наші танцюристи, серед яких була Кілімова Альона,  у фінальному українському танці фестиваля першокурсників, стали неперевершеними!

        Але це далеко не повний перелік наших талантів. Не аби які організаторські здібності всі ці роки проявляла  староста нашої групи Тарасенко Олеся, разом із своїм  заступником з другого курсу, членом студради коледжу Вікою Соболь, вони були найкращими помічницями у моїй роботі, як куратора групи. Без Олесі не відбувся і жоден винос прапору на урочистих заходах коледжу. Пробувала себе в ролі організатора і Катя Негрова, будучи зам. старости на першому курсі. Прекрасною ведучою майже на всіх масових заходах та святкових концертах була всі ці роки Соболь Віка! А Альона  Кілімова не тільки прекрасно танцювала у різних заходах, а й охоче ділилася своїм талантом з іншими. А які газети вона малювала, які прекрасні вироби в групі своїми ручками могла зробити! Прекрасно танцювала під час різних заходів у коледжі і Разумова Альбіна. Своїм рукоділлям дивували Олеся, Віка, Альбіна та Альона при виготовленні подарункових виробів до свят, що відзначалися на рівні коледжу. А як вразила всіх наприкінці навчання  Смирнова Діана – вона такий стрімкий ривок вгору  у навчанні здійснила! Особливо хочу відмітити наших хлопців Олега Миронюка та Сергія Нарчука – їх було у нас лише двоє, але вони виручали нас у спортивних змаганнях за честь групи, були справжніми друзями дівчат, і життя без них було б не таким яскравим! А які солодощі, створені власноруч, приносили всі наші дівчата до масляної! Приймали ми участь у багатьох справах, конкурсах олімпіадах на рівні коледжу та міста!

        Багато добрих слів можна продовжувати говорити про кожного! Але хочу пригадати ще один захід. На фото нижче -  посвята вас у бухгалтери:
Це відбулося три роки тому  А сьогодні ви – дипломовані спеціалісти! 

Я вітаю вас і  дуже пишаюся вами! Хочеться побажати вам цікавого, насиченого життя. Хай щастить вам у всіх ваших справах і починаннях! Нехай знання, які ви отримали в стінах нашого коледжу, дадуть  вам змогу стати в подальшому житті справжніми фахівцями. Бо всі ми маємо надію на наше молоде покоління українців, які будуть здатні вивести нашу країну на новий, більш гідний рівень життя.

Нехай під вашими руками заколосяться ниви, виростуть нові підприємства! Нехай пишаються вами коледж і ваші батьки! 

Сумно тільки, що доводиться  розлучатися! Але пам’ятайте: коледж – це те місце, де вам завжди раді і чекають. Не забувайте викладачів, які дарували вам тепло, розуміння, підтримку і частку своєї душі, не забувайте свого куратора!  Обов’язково приходьте у гості! Я завжди рада  і буду рада вас бачити! 

З любов’ю ваша Світлана  Анатоліївна Міфле-ЧередниченкоВИПУСКНИКИ 2020 
Спеціальність "Комп'ютерні науки та інформаціян технології"  
ГРУПА 641 
 Хай вам щастить, випускники!


Позаду залишилося останнє заняття, здані останні заліки та іспити, і студенти нарешті зітхнули спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгоочікуваний випускний. Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, уболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з директором. 

Випускний вечір – важлива подія для усіх у коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії коледжу.  

Щиро вітаю вас з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога широкою та світлою! 

Щасти вам у дорослому житті! 

З любов’ю та повагою ваш куратор Бодрова А.А..

ВИПУСКНИКИ 2020 
Спеціальність "Будівництво та цивільна інженерія"  
ГРУПА 341 
 
 


ЗУПИНИСЯ  МИТЬ  

Стрімко, зовсім як колесо з гори, котиться, летить час. Здається, тільки вчора ви вперше прийшли до коледжу. Було нескінченно синє і тепле небо, море квітів і усмішок. Було радісно від майбутніх зустрічей. І ось вже пролетіли 4 роки. Незабаром пролунає останній дзвоник. Разом з ним зачиняться двері безтурботливого дитинства, розкриваючи широкий шлях дорослого життя. «Яким воно буде? Що чекати попереду?»  –  подумки скаже кожен з випускників 341 (1Г-16) групи. Але сьогодні ми стоїмо поряд один з одним веселі, радісні та щасливі. Мабуть, вже всі забули як все починалось…

1 вересня 2016 року поєднало нас в стінах коледжу, який став для вас другою домівкою на наступні чотири роки. Відразу ви поринули в студентське життя в усіх його проявах. Неможливо не згадати ваш перший виступ на сцені під час фестивалю першокурсників. Деякі з вас проявили свій акторський талант і творчий потенціал (Коляда Олег, Ісаєв Мірза, Бобровник Карина), дехто подолав сором’язливість та придбав впевненість у своїх силах (Сергієнко Вова, Кравченко Толя, Синельникова Даша, Бобровський Максим), а хтось позбувся страху перед аудиторією. Цей виступ об’єднав нас всіх і був справжньою посвятою в студентський колектив.  

Але на цьому таланти не вичерпались. Неодноразово радував своєю грою на кларнеті наш джазовий віртуоз – Борзов Олег. Бажаємо йому успіхів у музичній кар’єрі.  Жоден творчий захід чи святковий концерт не обходився без нашої Каринки. Кулінарними здібностями під час святкування Масляної хвалились не тільки дівчата Даша та Карина, але й Максим та Мірза.  

Неможна не згадати і про наших хлопців-спортсменів: Коляда Олег, Кузаджиєв Аслан (вільна боротьба), Дуткевич Сергій, Матевосян Даніель (футбол). Нових перемог вам і спортивних звершень! Будьте завжди першими. 

А першими бізнесменами в групі стали Лячко Артем та Авраменко Дмитро, а першими в навчанні – Бобровський Максим та Борзов Олег.  Також старанно та наполегливо проявляли себе в навчанні: спокійна та доброзичлива дівчинка Даша, емоційна та моторна Карина, зосереджені та врівноважені Кравченко Толік та Сергієнко Вова. 

За час навчання було все – радощі і сльози, амбіції і пиха, злети і падіння. Але всі ці труднощі загартовували нас, навчили краще розуміти один одного, цінити та об’єднувати зусилля у досягненні мети. Ми хотіли бути кращими і я впевнена ми стали ними. Сумно від того, що доведеться розлучатися з вами. Ви залишитесь в моїй пам’яті найсвітлішим і радісним спогадом. Попереду вас чекає новий шлях і нехай він буде успішним. Залишайтесь вірними собі і своїм життєвим орієнтирам. Дякую вам за все! Я завжди буду рада зустрічі з вами!

Ваша Ольга Володимирівна.


ВИПУСКНИКИ 2020 
Спеціальність "Агроінженерія"  
ГРУПА 141 
 
 


Швидкоплинні роки навчання


Шановні мої, любі випускники 141 групи спеціальності 208 «Агроінженерія» 2020 року випуску! Ось і настав довгоочікуваний момент у вашому житті. Ви-дипломовані спеціалісти! Вітаю! Я радію за вас і водночас сумую, бо настала мить розлучатися з вами. Чотири роки промайнули дуже швидко. Але вони були дуже насиченими і деколи емоційними. 

Вперше ми зустрілися з вами 1 вересня 2016 року на порозі коледжу. Ви, як і я, були дуже схвильованими. Кожен з вас думав, чи зможемо ми порозумітися, чи співпрацюємося. З самого початку навчання група проявила свою художню майстерність, акторський талант, веселий та гумористичний норов під час фестивалю першокурсників і посіла почесне третє місце. Особистими почесними грамотами були нагороджені найактивніші студенти групи Лень Є., Ільченко Д.. Зокрема, Лень Євген декілька разів брав участь у конкурсах не тільки в межах коледжу, але й міських, за що отримував грамоти та подяки.  А Ільченко Денис був гравцем футбольної команди коледжу, яка привозила тільки призові медалі з різноманітних змагань. Гарною помічницею у справах групи була єдина дівчина в чоловічому колективі - Федусова Олена, яка обіймала посаду старости групи.   А заступником старости був Прокопій Владислав, який не тільки гарно вчився, але й допомагав куратору у різноманітних суспільних справах, брав участь у конкурсі «Студент року», «Кращий за професією» та інших. В групі також були хлопці, на яких завжди можна було покластися у підготовці різноманітних свят та конкурсів: Кретов Данило, Чехлов Сергій, Мазурін Денис, Ткаченко Данило, Риженко Микола. Справжніми механіками групи були Ярина Денис та Шулешко Ілля, які застосовувавали набуті в коледжі знання на практиці. Веселими та безпосередніми запам’ятаються Яцков Дмитро, Нестеренко Владислав, Манохин Ярослав, Ясиневич Владислав, Тихоненко Павло. На жаль, через сімейні та інші життєві обставини не отримають дипломи: Зінов’єв Богдан, Голубков Віталій, Дука Володимир, Дідінов Олександр, Юханов Олексій, Юханов Павло, Зелений Ілля, Фесенко Віктор, Кім Ернест. 

Дорогі мої студенти! Було все на нашому з вами шляху: і навчання, і праця, і відпочинок, і радість, і смуток. Але найголовніше те, що ви стали більш дорослими, впевненими, вже міцніше тримаєтеся на ногах. Я бажаю вам стати водночас і справжніми фахівцями, і гарними людьми. Творіть добро, ставтеся до людей так, як би ви хотіли, щоб ставилися до вас. Будуйте міцні родини, не забувайте свій коледж, куратора. До зустрічі! Приходьте в гості, я буду на вас чекати!

                                                                       З любов’ю ваш куратор - Наталя Дмитрівна ЛосьВИПУСКНИКИ 2020 
Спеціальність "Агроінженерія"  
ГРУПА 142 Моїм любим хлопцям!


Перш за все я хочу подякувати вам за те, що ви були в моєму житті. Наше з вами спілкування, маю надію, нас взаємно збагатило. Але час невгамовно плине, і ось вже зовсім скоро ви перегорнете ще одну сторінку вашого життя – навчання в нашому коледжі. Я сподіваюсь, що у вас залишаться тільки самі теплі, радісні, сповнені добрих емоцій, спогади про ваше студентське життя. А я буду завжди згадувати вас як дуже позитивних, відкритих, веселих, здатних завжди підняти настрій якимось добрим жартом. Ми з вами завжди чули один одного, намагалися зрозуміти і підтримати. Я ціную вашу довіру, коли ви ділилися зі мною своїм особистим, розповідали про наболіле, радилися про важливі для вас речі. Я вдячна вам за те, що ви завжди мене підтримували і допомагали. Звичайно знання, які ви отримали в коледжі, –  це дуже важливо, але більш значимим і цінним є те, які людські якості ви маєте. І в цьому сенсі я спокійна, бо вважаю, що мені ніколи не буде соромно за вас. Я згадую нашу спільну велику радість, коли ви підкорили серця багатьох і стали переможцями конкурсу талантів першокурсників. Перші механіки – переможці!!! І поки єдині! Пишаюся вами! 

Наша вчительська доля – це насамперед ви – наші учні. Ваші успіхи і досягнення – наша радість і гордість, ваші помилки і невдачі – наші сум і біль. Згадуються строки одного відомого вірша, але я трохи зміню слова, щоб виразити цю важливу думку від імені вчителя: «Слагается учительское счастье из ваших ученических побед»! Вірю в ваші майбутні перемоги. Я дуже хочу, щоб кожний з вас знайшов свою дорогу в житті. Бажаю, щоб ви обов’язково мріяли, ставили перед собою цілі й впевнено йшли до їх досягнення, залишаючись людьми. Я дуже сподіваюсь, що в нашій, обов’язково мирній Україні, у вас буде гарна робота, яка б приносила задоволення і достаток, щоб не виникало й думки виїжджати з рідної землі. Дякую вашим батькам за таких синів! Всім мира, міцного здоров’я і щасливої долі!

                                                                      Ваша Людмила Миколаївна. 


ВИПУСКНИКИ 2020 
Спеціальність "Агрономія"  
ГРУПА 541 


На порозі дорослого життя


Зовсім скоро випускний іспит настане для всіх випускників нашого коледжу 2016 року, він буде останнім випробуванням перед отриманням такого довгоочікуваного диплому. А це означає, що дитинство закінчилося і починається доросле життя. Стрімко пролетіли роки навчання, а адже, здавалося б, зовсім недавно першокурсники прийшли до нас і ми взяли їх в нашу дружну  родину. Здається, що все це було вчора. 1 вересня 2016 року. Я з хвилюванням поспішаю на зустріч з моєю групою. Я бачу їх святковий настрій, посмішки і широко розкриті очі, повні радісних, бешкетних вогників. На душі стає тепло і спокійно. В ту мить ніхто й не підозрював, що за цей час станемо однією великою родиною, що розлучатися не захочеться. Пройде трохи часу, і я зрозумію: моя група - це море талантів, запалу, творчості. Це дружна команда дітей і батьків. Моя група - це частина мого життя. Я виховувала в моїх студентів людяність, доброту, щирість, толерантність, впевненість, якості лідерів і вміння перемагати. Я хотіла, щоб вони стали культурними, духовно-моральними, гідними громадянами нашої України. Разом з тим, я сама щодня навчалася у студентів креативності, оптимізму, вмінню знаходити позитивні моменти у будь-якій ситуації. Але час летить. І ось вже настала пора прощатися з улюбленою групою. Я з задоволенням згадую наші заходи, виставки, конкурси, номери художньої самодіяльності, флешмоби - всього не перерахуєш! І завжди поруч були мої колеги і студенти. Я з задоволенням назву їхні імена, організаторів позакласних заходів, конкурсів: це Давідкова Аліна, переможниця багатьох конкурсів активний учасник олімпіад і конференцій. Хлопці є активними учасниками міських, регіональних конкурсів. Активні учасники наукових студентських конференцій: Перєвєрзєв А., Величко В. Група завжди брала участь у різних концертах та конкурсах, має багато грамот і дипломів. А активними учасниками цих заходів були: Самбурська А.,Козіонов А., Мироненко Д. . Помічники у всіх справах групи – наші чудові представники сильної половини людства: Сергієв С., Кучменко Б., Лещук Д., Шевченко О., Ольховський Р..

Також в групі основний час, звичайно ж, було присвячено навчанню і придбанню навичок за обраним фахом агронома. Ми раді, що троє студентів отримають червоний диплом: Давідкова А., Перєвєрзев А. Величко В.

Наша група пишається спортивними досягненнями в різних видах спорту. Хлопці багато тренуються і здобули багато перемог. Ми пишаємось, що з поруч з нами є чемпіон світу, України та області  з гирьового спорту – Кучменко Б.. Успішними у вільній боротьбі ставали Бурцєв В, і чемпіон області  Мирошниченко А.  Допоміг здобувати перемоги у змаганнях футбольній команді наш староста – Величко В.

Ось такі вони мої випускники!  І я пишаюся, що в кожного з них вклала частинку свого серця, тепло своєї душі!   Спасибі вам, діти, за вашу активну життєву позицію!  Особливі слова подяки хочу сказати всім батькам.  Всі ці роки ми були однією командою.  Я була впевнена у вашій підтримці.  У нас чудові діти!  Спасибі, шановні батьки, за співпрацю, за вашу любов і терпіння!

Уважно дивлюся на кожного зі своїх випускників, аналізую їх успіхи і спокійно відпускаю їх у доросле життя.  Вірю, що зуміють добитися своєї мети, знайти відповіді на складні запитання, подолати труднощі, допомогти друзям, зможуть взяти відповідальність на себе.   Хочеться від щирого серця сказати нашим випускникам: "Я вірю, що саме ви принесете в цей світ віру в добро, а самі будете безмежно щасливі»! 

Любі мої випускники, група  1А-16 (541)! Вже завтра перед вами відкриються тисяча доріг і кожен з вас обере свій життєвий шлях. Щиро бажаю вам щастя та наснаги у вашому дорослому житті, досягнення усіх цілей, прекрасного майбутнього! У житті не має рівних стежок, тільки прагнення до ідеалу зробить Вас щасливими, добрими, привітними, чуйними до чужого горя. Не будьте байдужими, поспішайте жити і творити добро! 


 З любов'ю до Вас керівник академічної групи Биковська І.П.


ВИПУСКНИКИ 2020 
Спеціальність "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"  
ГРУПА 241

Поделись с друзьями