СТУДЕНТСЬКІ РОКИ НЕЗАБУТНІ

Привітання від директора Олександра Васильовича Мельника

Дорогі випускники!
    Вітаю вас із завершенням важливого етапу вашого життя – із закінченням навчання у Відокремленому структурному підрозділі «Мелітопольський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».
Настав час відкрити нову сторінку. Зовсім скоро вас чекають нові друзі, нові міста, нові враження!
    Бажаю вам знайти своє покликання і свій шлях. Будьте чесні самі з собою, дивіться прямо і ніколи не здавайтеся!
    Нехай дорога в ваше майбутнє буде ясною, а роки студентства залишаться в вашому серці чудовими спогадами.
   Бажаю вам не розгубити з роками юнацький запал та студентську винахідливість. Будьте сміливими, відкритими до знань.  Мисліть позитивно, ставте собі високі цілі та сміливо і завзято крокуйте до них. Успіхів вам та міцного здоров’я!
   Будьте завжди такими ж добрими і благородними, такими ж талановитими і розумними, такими ж неповторними і особливими.
Ми завжди   будемо пишатися вами!
Вітаємо, наші дорогі випускники!

ВИПУСК 2020
Від першого дзвоника до випуску - як це було