.

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ
МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТАВРІЙСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ДМИТРА МОТОРНОГО

запрошує на навчання випускників шкіл та ПТНЗ

Освітньо-кваліфікаційний ступінь: фаховий молодший бакалавр

Спеціальності: «Агроінженерія», «Агрономія», «Будівництво та цивільна інженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Комп’ютерні науки», «Облік і оподаткування».

Вступ на основі 9 класів
Вступні іспити: українська мова, математика.
Прийом документів: 30 червня – 13 липня 2020 р.
Вступ на основі 11 класів
Умови вступу за вибором абітурієнта: на основі вступних іспитів (українська мова, математика) або на основі сертифікатів ЗНО (українська мова обов'язково та предмет за вибором: математика, історія України, фізика, біологія).
Прийом документів: терміни подачі документів будуть визначені Міністерством освіти і науки України після закінчення карантину.

Всі студенті за необхідністю забезпечуються гуртожитком.
Після закінчення навчання в коледжі  студенти мають змогу продовжити навчання за обраною спеціальністю в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного за скороченою формою навчання.

тел. приймальної комісії:
+380-68-492-38-28