Вітаємо с Міжнародним днем сім’ї!

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї - єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх.
Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!
"Сім'я" – це народження і виховання дітей, це міцний духовний зв'язок між усіма її членами, це місце, де тебе зрозуміють і допоможуть.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як особистості та як громадянина. Вона - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

День сім'ї - це привід зробити приємне своїм близьким, влаштовати тематичний вечор чи сюрприз. Намагайтеся створити у своїй сім'ї власні традиції, адже це зробить вашу сім'ю дружною, родинні зв’язки стануть міцнішими і переважатиме взаєморозуміння. Обов'язково обійміть членів своєї сім'ї, скажіть їм, як ви їх любите і цінуєте, поділіться своїми почуттями і відчуйте їхню важливість для вас. А якщо в цей день у вас немає змоги особисто привітати близьких людей, то обов'язково зателефонуйте чи надішліть смс-привітання.
Бережіть свою сім'ю. Бажаємо злагоди, любові, розуміння та добробуту вашим родинам.