Онлайн розклад навчальних занять в період карантину

Шановні викладачі та студенти, будь ласка, ознайомтесь з новим форматом роботи в умовах карантину. Для роботи з розкладом переходимо за посиланнями:

Для безперервного продовження освітнього процесу засобами дистанційних інформаційних технологій наші викладачі використовують всі сучасні платформи для надання студентам всіх необхідних матеріалів, зокрема:
1. Освітні портали (
BeSmartCourseraНа урок)
2. Відеохостинг Youtube
, що надає студентам цілодобовий доступ до відео-уроків та матеріалів.
3. Надання студентам електронних варіантів підручників, практичних, лабораторних робіт засобами обміну даними, зокрема Google Диск.
4. Організовано постійний зв'язок між студентами та викладачами у середовищі Viber.