8 БЕРЕЗНЯ - СВЯТО ЖІНОК ТА ВЕСНИ!

Answer

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five http://jquery2dotnet.com/ centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Першим великим святом, яке відсвяткують навесні 2020 року, стане 8 березня, Міжнародний жіночий день. 8 березня в Україні щорічно святкують сотні тисяч жінок. В Україні це свято традиційно дуже популярне.

 Історія свята 8 березня. У далекому 1910 році американські соціалістки зустрілися з Розою Люксембург і Кларою Цеткін. Сталося це на Другій міжнародній конференції в Копенгагені. Там вони і вирішили, що будуть відзначати подібне свято. Правда, тоді воно називалося Міжнародний день солідарності жінок у боротьбі за економічне, соціальне і політичне рівноправ'я з чоловіками. Але дату для свята обрали не відразу, вперше в європейських країнах Міжнародний жіночий день відзначили 19 березня 1911 року. Ще одна версія походження свята: причиною його виникнення стали марші текстильщиць США, які неодноразово виходили на вулиці Нью-Йорка, вимагаючи більшої зарплати і кращих умов праці для жінок. За цією теорією, в 1910 році 8 Березня стало святом в Америці. Правда, чому було обрано саме 8 числа першого місяця весни - не пояснюється. Ще одна цікава історія про те, чому саме 8 березня обрали датою жіночого свята: Клара Цеткін і Роза Люксембург вирішили, що цифра 8 найбільш нагадує жіночі форми. Тому й прийняли рішення призначити свято на 8 число. З 1975 року ООН почала 8 березня проводити Міжнародний жіночий день. У 1977 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала державам оголосити, у відповідності з їх традиціями і звичаями, будь-який день року Днем боротьби за права жінок і міжнародний мир Організації Об'єднаних Націй. Це рішення було прийнято у зв'язку з Міжнародним роком жінок, так і Міжнародним десятиліттям жінок.

Сьогодні в Україні це свято традиційно дуже популярне. Це прекрасний привід для чоловіків привітати прекрасну половину людства та ще раз нагадати, про свою любов і повагу до них.

Милі жінки, вітаємо вас з 8 Березня! Бажаємо вам вічної краси, ніжності і величезної любові та гармонії. Нехай у вас збуваються мрії, а кожен новий день приносить лише радість та посмішки!

Прийміть побажання добра, удачі, успіху, завжди гарного настрою, відмінного здоров’я, успішної кар’єри, приємних компліментів, емоційних фарб, життєлюбства, щирості, унікальності, самореалізації, відкриття в собі нових талантів, безліч приємних сюрпризів, квітів, усмішок, дорогих подарунків і справжнього жіночого щастя!

Нехай вас завжди радують і цінують потрібні вам люди!

Посміхайтеся і розквітайте цієї весни!


 
 
 
Поделись с друзьями