Вітаємо з ювілеєм!

Тюрніковій Світлані Григорівні  01 березня 2020 року виповнилося  70 років від Дня народження.

Світлана Григорівна розпочала трудову діяльність у 1967 році.  З 1968 по 1972 рік працювала на Мелітопольській трикотажній фабриці, а після закінчення бухгалтерської школи у 1973 році почала працювати бухгалтером централізованої бухгалтерії міського відділу народної освіти.  Без відриву від виробництва здобувала освіту: спочатку у Харківському фінансовому технікумі, де отримала кваліфікацію бухгалтера – фінансиста, а пізніше  навчалася у Кримському сільськогосподарському інституті   за спеціальністю «Економіка і організація сільського господарства», і отримала кваліфікацію економіста. Загальний трудовий стаж Світлани Григорівни складає 51 рік.

У нашому коледжі вона працює з 1978 року головним бухгалтером. З 1985 року по 2014 рік одночасно вела педагогічну діяльність, як викладач бухгалтерського обліку. Педагогічний стаж Тюрнікової С.Г. складає 27 років.

Працездатність, принциповість, професіоналізм, високе почуття обовʼязку – загальні риси Світлани Григорівни. Під її керівництвом створено чітку систему бухгалтерського обліку господарсько – фінансової діяльності коледжу, контроль за ощадливим використанням матеріальних, трудових і фінансових ресурсів.

Користується повагою у колег. Неодноразово була відзначена подяками, грамотами, занесена у Книгу Пошани коледжу, у 2006 році нагороджена знаком «Відмінник аграрної освіти та науки» ІІІ ступеня. У 2010 році за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у справу підготовки кваліфікованих фахівців була нагороджена трудовою відзнакою «Знак Пошани» Міністерства аграрної політики України.

Колектив коледжу вітає Світлану Григорівну з днем народження. Бажаємо подорожувати країнами щастя, зустрічати світанки натхнення, радіти кожному дню, летіти до успіху, кохати усім серцем, долати будь-які труднощі, завжди знаходити своє місце під сонцем у цьому житті. Мудрості, терпіння, сонячного настрою, багато добрих, веселих та радісних подій у житті!